Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Пятница, 21 Январь 2022 23:38

Олімпійський склад визначено

Національний Олімпійський комітет (НОК) України на засіданні Виконкому затвердив склад збірної на Зимові Олімпійські ігри-2022. Про це повідомляється на сайті НОК України. Олімпійська команда України буде представлена на Іграх-2022 у Пекіні в рекордній кількості видів спорту - 12 (з 15 можливих). А усього на Олімпіаді змагатиметься 45 українських атлетів.
Президент WBC Ukraine Микола Ковальчук у великому інтерв’ю нашому сайту розповів, як виникла ідея створити представництво найавторитетнішої боксерської організації світу у Києві, про переговорний процес та спілкування з Маурісіо Сулейманом, взаємодію з боксерами, тренерами, суддями, яку проводить WBC та соціальні місії організації.  Також Ковальчук поділився своєю думкою, чи зможуть Усик та Ломаченко у 2022 році стати абсолютними чемпіонами світу.
Победная серия «Днепра-1», прерванная  безвыигрышная серия «Ингульца», боеспособная «Александрия», ничьи в тумане в Луцке и Львове, первая победа «Черноморца» в Одессе, осечка «Динамо», невероятный камбек «Колоса».
Деклассированный с помощью судей  «Львов», комфортная победа «Динамо» в ужасных условиях, вратарский рекорд  Ризныка, воспрянувший духом «Колос», диаметрально  противоположные результаты клубов из Кировоградщины, голевая феерия в Чернигове, уверенная поступь «Днепра-1».
В началоНазад12345678910ВперёдВ конец