Редактор

Понеділок, 21 грудня 2015 23:53

Лебідь, рак, щука та спорт на додачу

Схоже, спортивній галузі на Кіровоградщині приходить поступовий кирдик. Наприкінці минулого тижня нове міське керівництво "послало" до міськвідділу тепер уже заступника мера та екс.начальника облспортуправління Сергія Колодяжного , що говорило саме за себе.

Українська біатлоністка Юлія Журавок , яка здобула «золото» в індивідуальній гонці та бронзову нагороду у перегонах на юніорському чемпіонаті світу в Раубічах, поділилася враженнями після успішних перегонів.
П'ятниця, 30 травня 2014 19:49

«Зірка» підбила підсумки

У конференц-залі кіровоградського клубу відбулася зустріч керівництва з журналістами та вболівальниками місцевої команди.

П'ятниця, 30 травня 2014 14:52

Луческу може залишити "Шахтар"

Агент Аркадій Запорожану розповів про плани головного тренера "Шахтаря" Мірчі Луческу.

П'ятниця, 30 травня 2014 13:41

"Зоря" замість "Металурга"

У зв'язку з дискваліфікацією від УЄФА донецький «Металург» не зіграє наступного сезону у Лізі Європи. Місце "металургів" займе луганська "Зоря".

Команда Карло Анчелотті в овертаймі не залишила шансів своєму супернику.

У Житомирі пройшов Кубок України з більярду. За підсумками змагань 11-річний Андрій Тихий став переможцем турніру, а Влада Кудицька – срібною призеркою змагань.

Як повідомив «Sportрепортеру» керівник обласної організації федерації спортивного більярду України Олександр Синякевич, кіровоградські юніори (2002-2007 років народження) успішно виступили на Відкритому кубку Дніпропетровської області у Кривому Розі, здобувши Кубок змагань та кілька призових місць.

Упродовж 3-4 травня на базі стадіону «Колос» відбувся чемпіонат області з легкої атлетики пам'яті заслуженого тренера України Володимира Константиновича Іванця – повідомляє «Sportрепортер».

Підопічні Володимира Шарана перемогли чернівецьку команду - 1:3 та продовжують переслідувати донецький "Олімпік" у турнірній таблиці чемпіонату.