Вівторок, 22 квітня 2014 15:30

Дніпропетровський тріумф кіровоградських хортингістів

(6 votes)

Як повідомив «Sportрепортеру» президент Кіровоградського обласного центру хортингу Валерій Вєхтєв, у Дніпропетровську завершилися змагання чемпіонату України та Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з українського національного виду спорту – хортингу.

Учасниками змагань стали спортсмени збірних команд 12 областей, АР Крим та Севастополя (близько 204 спортсменів). Команда Кіровоградської області була представлена на турнірі 58 спортсменами з Кіровограда, Світловодського, Олександрівського та Кіровоградського районів. За підсумками змагань кіровоградські хортингісти вибороли 4 золоті, 2 срібні та 9 бронзових медалей у розділі «Двобій», а також 2 золоті та 1 срібну у розділі «Форма». Ще одне перше місце наші спортсмени завоювали у показових виступах.

Read 1626 times Last modified on Вівторок, 22 квітня 2014 15:33