Экономное отопление для дома
Вторник, 22 Апрель 2014 15:30

Дніпропетровський тріумф кіровоградських хортингістів

(6 голосов)

Як повідомив «Sportрепортеру» президент Кіровоградського обласного осередку хортингу Валерій Вєхтєв, в Дніпропетровську завершилися змагання чемпіонату України та Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з українського національного виду спорту − хортингу.

Учасниками змагань стали спортсмени збірних команд 12 областей, АР Крим та Севастополя (близько 204-х спортсменів). Команда Кіровоградської області була представлена на турнірі 58-ма спортсменами з Кіровограда, Світловодського, Олександрівського, та Кіровоградського районів. За підсумками змагань кіровоградські хортингісти вибороли 4 золоті, 2 срібні та 9 бронзових медалей у розділі «Двобій», а також 2 золоті та 1 срібну в розділі «Форма». Ще одне 1-е місце наші спортсмени завоювали у показових виступах.

Прочитано 966 раз Последнее изменение Вторник, 22 Апрель 2014 15:33