Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Пятница, 14 Март 2014 11:32

«DO like OLIMPIANS» в 11-й школі

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

У Кіровоградському колегіумі-спеціалізованому навчальному закладі І-ІІІ ступенів № 11 відбувся олімпійський урок, який для учнів п’ятих класів провела МСМК зі спортивної гімнастики, дворазова учасниця Олімпійських ігор, призерка чемпіонатів Європи – Ольга Тесленко.

«DO likeOLIMPIANS» проводиться з метою залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом, формування уявлення учнів про олімпійський рух в Україні та світі. Ольга Тесленко провела для школярів тренування, під час якого діти добре розім’ялися, зробивши ряд цікавих та корисних вправ. Після розминки учні 5-А та 5-В класів змагалися в декількох естафетах, демонструючи свою вправність та швидкість присутнім гостям. Після невеличкого турніру діти отримали привітання та подарунки від двох олімпійців, які були присутні на заході (крім Ольги Тесленко привітати дітей приїхала МСМК зі спортивної гімнастики, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні, багаторазовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань, олімпійський стипендіат Кіровоградського відділення НОК – Валентина Голенкова, яка вже в наступну п’ятницю проведе аналогічний урок у 5-й школі), а також виконавчого директора Кіровоградського відділення НОК України, ЗТУ з легкої атлетики – Олега Соколовського.

Діти отримали олімпійські щоденники, вчителі – літературу (енциклопедії, що розповідають про історію та сьогодення олімпійського руху), з якою знайомитимуть учнів під час занять.

 

Прочитано 740 раз Последнее изменение Пятница, 14 Март 2014 11:55

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить