Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

В секторе для прыжков в высоту уверенно выиграла украинка Ярослава Магучих с результатом 2.03 м, установив лучший результат сезона! Она попыталась даже преодолеть планку на невероятной высоте 2.07 м, но безуспешно. Другая украинка Ирина Геращенко заняла 4-е место (1.96 м).
У Сумах, 11 лютого, проходив другий день чемпіонату України серед дорослих та молоді в приміщенні.  секторі для стрибків у висоту в фінальних змаганнях виступали відразу два кропивничанини.
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді завершився вчора в Луцьку. В змаганнях узяли участь 487 легкоатлетів із 24 областей нашої країни та міста Києва. Кіровоградщину тут представляли два спортсмени й обидва піднялися на п’єдестал пошани.
Позачергова конференція Федерації легкої атлетики Кіровоградської області, відбулася 8 серпня у Кропивницькому. На ній Ігоря Гоцула нині діючого призидента ФЛАУ, було висунуто кандидатом на посаду президента федерації.
Кропивницький легкоатлет очолив світовий рейтинг з найкращим результом сезону в світі. 4 лютого, у Сумах завершився чемпіонат України серед юніорів у закритому приміщенні – повідомив тренер-викладач СДЮСШОР-2 Геннадій Здітовецький.
В началоНазад12345678910ВперёдВ конец
Страница 1 из 54