Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Вторник, 04 Март 2014 20:09

Звернення Федерації легкої атлетики України до світової легкоатлетичної спільноти

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)
Президентам національних федерацій легкої атлетики
Шановні колеги, шановні друзі,
Змушені звернутися до Вас з приводу надзвичайної ситуації, заручниками якої стали громадяни нашої країни, в тому числі і тисячі членів Федерації легкої атлетики України.
1 березня поточного року війська Російської федерації ввійшли на територію України під надуманим приводом захисту російськомовного населення, фактично оголосивши війну Україні.
 
Наразі озброєні російські військові переміщуються територією мирної України, блокують українські військові частини, діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування, транспортні комунікації та діяльність підприємств життєзабезпечення, чинять перешкоди роботі журналістів.
В даній ситуації найменша іскра може спричинити пожежу міжнародного масштабу.
 
Слід пам’ятати, що на території України знаходиться 5 атомних станцій з понад 20 енергоблоками, включаючи Чорнобиль, магістральний газопровід з подачею газу на всю Європу, величезні запаси зброї, хімічні підприємства, підприємства з видобування і переробки урану, величезні каскади водосховищ і багато іншого, що може нести смертельну загрозу мільйонам людей.
 
Звертаємось до Вас з проханням використати свій вплив на владу Вашої країни та неурядові організації для запобігання ескалації конфлікту і збереження миру в Україні та в усьому світі.
 
                        Президент Ігор Гоцул
Прочитано 446 раз Последнее изменение Вторник, 04 Март 2014 20:14

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить