Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Среда, 25 Сентябрь 2019 12:29

Сергія Бубку обрано віце-президентом IAAF

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

На Конгресі міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF-2019), що проходить в столиці Катара - Досі відбулися вибори керівного органу IAAF – президента, чотирьох віце-президентів та 13 членів Ради IAAF.

За підсумками голосування президента Національного олімпійського комітету України, легендарного легкоатлета, Олімпійського чемпіона, багаторазового чемпіона світу, 35-разового рекордсмена світу Сергія Бубку переобрано на посаду віце-президента IAAF терміном на 4 роки.
Українець отримав 139 голосів від національних федерацій країн, які брали участь в голосуванні. Це перший результат серед одинадцяти претендентів на чотири посади віце-президентів Асоціації.
На черговий термін президентом Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій переобраний британець Себастьян Коу (203 голоси).
Відзначимо, Сергій Бубка входить до складу Ради IAAF, починаючи з 2007 року. В період з 2015 по 2019 рік він займав посаду першого віце-президента IAAF.

Дивитись: Sport UI: випуск про ігрові види спорту
«Щиро вдячний усім національним федераціям, які віддали голоси за мою кандидатуру. Все своє життя я служу спорту, який дав мені чудову можливість набути безцінного досвіду та знання: спочатку як успішному спортсмену, пізніше - як спортивного менеджера. Я готовий продовжувати плідно та ефективно працювати на благо розвитку олімпійського руху й, зокрема, легкій атлетиці – Королеви спорту, олімпійському виду спорту номер один у світі. Дякую кожному за підтримку», - відзначив Сергій Бубка.

 

Прочитано 954 раз Последнее изменение Среда, 25 Сентябрь 2019 16:00

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить