Баннер Амбит
Среда, 18 Сентябрь 2019 13:31

Krop River Trail - легкоатлетичний тріал по кропивницькі

(1 Голосовать)

У Кропивницькому, 15 вересня, до Дня фізичної культури та спорту України провели Забіг по пересіченій місцевості - Krop River Trail.

Він був організуваний біговим клубом KroRunClub, «Клуб Прогресивних ініціатив», обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Дивітся: Святковий калейдоскоп Sport UI

На старт місцевого легкоатлетичного трейлу вийшли 49 дорослих учасників і 13 дітей. Дорослі долали 5 км і 12 км. Дистанція пролягала мальовничими околицями міста по стежках, скелястій і звивистій долині річки з крутими підйомами і спусками.
Маршрут пролягав парком Перемоги, мікрорайону Никанорівка, вздовж долини річки Сугоклея і навколо гранітного кар’єру біля селища Соколівське. Дитячі забіги проходили у парку Перемоги та складали від 200 м до 500 м.
Перемогу на дистанції «Трейл 5 км» здобув Володимир Ігнатенко з часом 28:34 сек, другим був Євген Безпятюк, (28:44 сек.), а Олександр Литвин посів третє місце (29:00 сек.).
Серед жінок перемогу на дистанції «Трейл 5 км» одержала Наталія Фролова (32:15 сек.), другою фінішувала Євгенія Гулакова (32:18 сек.), а третьою на фініші була Вікторія Рябова (33:28 сек.).
На дистанції «Трейл 12 км» переміг Олександр Шелест (57:17 сек.). Друге місце посів Віктор Сенчишин (57:18 сек.), а третім пробіг дистанцію Ігор Кирилюк (1:02:39 сек.).
Серед жінок першою фінішувала Олександра Морозова (1:06:01 сек.). Другою тут пробігла Олександра Шпонька (1:18:12 сек.), а третє місце посіла Валерія Стьопічева, (1:23:10 сек.).