Середа, 02 березня 2016 11:57

XIII чемпіонат області пам'яті Валерія Верхоланцева

(2 votes)
28 лютого у Кіровоградській СДЮСШОР-2 відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева.
У турнірі взяли участь 150 атлетів, у т.ч. 20 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради». Вихованці спортивної школи завоювали 5 нагород, зокрема переможцями змагань стали Вадим Діжков (біг 800 м) та Анастасія Машнегуца (стрибки на висоту). Олександр Васін став срібним призером у бігові на 400 м. Бронзові нагороди вибороли Богдан Кучер (біг на 60 м з бар'єрами) та Аліна Ноговіцина (стрибки на висоту).
Переможці та призери змагань нагороджені медалями від обласного відділення Національного олімпійського комітету України та дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Read 605 times Last modified on Середа, 02 березня 2016 12:04