Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Вторник, 28 Январь 2014 13:11

У Запоріжжі стартував командний чемпіонат України

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

Як повідомили Sportрепортеру в прес-службі ФЛАУ, 27 січня у Запоріжжі почався командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні та командний чемпіонат України з багатоборства в приміщенні. Турнір стане першим етапом відбору на чемпіонат світу в приміщенні, який 7-9 березня прийматиме Сопот (Польща).

Участь у командному чемпіонаті України беруть 461 спортсмен з усіх куточків України. Серед них шість заслужених майстрів спорту та 38 майстрів спорту міжнародного класу. Назва «командний чемпіонат України» говорить сама за себе. Тут атлетів не нагороджують медалями за перемоги в особистих видах, оскільки головною є сама командна першість. Спортсмени отримують очки за свої виступи, які йдуть в залік тієї чи іншої області. За цими підсумками і визначається переможець.

«Великий сезон легкої атлетики в Україні протягом багатьох років поспіль відкривається в Запоріжжі. Приємно, що такі традиції підтримує як місцева влада, так і МК «Запоріжсталь», - сказав під час прес-конференції державний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики Михайло Медведь. –Комбінат зацікавлений у розвитку спортивної інфраструктури. Його керівництво піклується про спортсменів і робить багато для того, щоб вони тренувалися й змагалися в комфортних умовах, і модернізація манежу – зайве тому підтвердження».

Щодо Меморандуму про співпрацю між ФЛАУ та МК «Запоріжсталь», то ФЛАУ та Міністерство молоді та спорту України забезпечили манеж «Запоріжсталь» легкоатлетичним обладнанням для бігу та стрибків у висоту. Серед нього – «яма» для приземлення стрибунів у висоту (надійний мат площею 24 кв.м), чотири планки для стрибків з жердиною, чотири планки для стрибків у висоту, телескопічний пристрій для вимірювання встановлення планки, вісім стартових блоків для бігунів, стійка для стрибків з жердиною, комплект стійок для стрибків у висоту.

У 2013 році МК «Запоріжсталь» на підтримку й розвиток спорту направив 8,5 млн.грн., у тому числі 3,5 млн. грн. на капітальний ремонт легкоатлетичного манежу. Було проведено заміну вітражів на фасадах споруди, ремонт гостьових санвузлів, фасадів, холу приміщення.

Прес-служба Федерації легкої атлетики України

 

Фото з першого дня змагань: http://www.ex.ua/75794253

Результати змагань: http://fla-kyiv.org.ua/?p=1429

Прочитано 588 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить