Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

На стадіоні ФК «Зірка» імені Станіслава Березкіна у вівторок, 12 липня, пройшов відкритий чемпіонат з легкої атлетики за паралімпійською програмою серед спортсменів різних нозологій. Змагання, на яких усі бажаючі мали змогу зробити свої благодійні внески та підтримати Збройні сили України, зібрали справді дуже представницький склад учасників із семи областей нашої держави. На старт виходили чемпіони та призери Паралімпійських ігор, для яких це була чудова нагода вперше за довгий час спробувати свої сили у класному протиборстві з гідними конкурентами.
Змагання зберуть легкоатлетів із шести областей нашої держави, серед яких чемпіони та призери Паралімпійських ігор.
Вівторок, 26 жовтня 2021 23:43

Амбіційні плани президента ФЛАКО

Президентом Федерації легкої атлетики Кіровоградської області відомий кропивницький підприємець Микола Грицай було обрано у травні цього року. Вперше за довгий час до керівництва ФЛАУ прийшла людина, яка не просто любить королеву спорту, а знає про нюанси цього виду спорту не з чуток.
У секторі для стрибків у висоту впевнено виграла українка Ярослава Магучих із результатом 2.03 м, встановивши найкращий результат сезону! Вона спробувала навіть подолати планку на неймовірній висоті 2,07 м, але безуспішно. Інша українка Ірина Геращенко посіла 4 місце (1.96 м).
У Сумах, 11 лютого, проходив другий день чемпіонату України серед дорослих та молоді у помешканні. сектори для стрибків на висоту у фінальних змаганнях виступали відразу два кропивничанини.