Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Найкращий кадр вчорашнього матчу

Субота, 19 квітня 2014 10:17

Розгром "нафтовиків"

(5 votes)

Підопічні Юрія Гури здобули свою першу велику перемогу в цьому чемпіонаті, яка дозволила головківцям зберегти місце у десятці найсильніших.

Виступи ПФК "Олександрія" останнім часом не дуже тішать її вболівальників, проте на матч другої команди з Олександрійського району все одно зібралася зовсім невелика аудиторія глядачів. А даремно: Головківці зараз демонструє навіть цікавішу гру, ніж досвідченіші і відоміші земляки, а вже за співвідношенням «ціна-якість» команді Гури, напевно, немає рівних. Працюючи з, вибачте, «підручним матеріалом», Юрію Гурі вдалося зібрати цілком боєздатний колектив, якому вдалося в дебютному сезоні не загубитися у непростій Favbet Лізі 1.

Щоправда, вже в дебюті охтирчани мали можливість загострити ситуацію біля воріт Науменка, але Зайчук, який отримав хорошу передачу з глибини, пробив дуже несильно – точно в руки голкіперу. Господарі відповіли одразу кількома ударами, але при цьому Пономар вдарив несильно, Ломко після подачі зі штрафного – неточно, а Горбаненко вже зовсім опинився на гольовій передовій, але запустив м'яч набагато вище воріт.

І на 18 хвилині стартову активність господарів було винагороджено. Настирний Шестаков підстеріг помилку центрбеків охтирчан, втік від них і котнув м'яч у дальній кут – хоч як намагалися захисники та воротар, перешкодити м'ячу влучити за призначенням не змогли. 1:0. До перерви жодна, ні інша команда не досягла успіху в атаці, тому можна згадати хіба що дотепно розіграний штрафний, але після низового удару Науменко спокійнісінько накрив м'яч. Решта локальних «пожеж» господарям вдавалося гасити, а вже на початку другого тайму вони ледь не подвоїли перевагу.

Скарлош у центрі поля запресингував охтирчан і чудовою передачею вивів віч-на-віч із воротарем Бровкіна, але той переграти Вокальчука не зумів. Але чого бути – того не уникнути. На 64 хвилині Пономар таки змусив воротаря «нафтовиків» виймати м'яч із воріт. Отримавши м'яку передачу з правого флангу, Віталій встиг і прийняти, і потужно пробити з лівої - 2:0. До речі, це вже сьомий гол цього сезону форварда, який прийшов в УАК з другої ліги.

Повівши в два м'ячі, головківці трохи заспокоїлися, але у гостей не знайшлося можливості покарати їх за це. У спробах досягти успіху попереду вони навіть залишилися у меншості (два попередження відхопив їх форвард Радіонів), і наприкінці матчу це сповна використав УАК. Це Бровкін сповна реабілітувався за нереалізований раніше забійний момент. Отримавши передачу з глибини (боюся помилитись, але, здається, від Степанюка), Дмитро вирвався на воротаря та поставив крапку у цьому матчі – 3:0.

Доречно нагадати, що це перша розгромна перемога УАКу, а для воротаря головківців Науменка це була вже 11 гра на нуль. Тепер команда Гури зрівнялася за очками з охтирчанами і має можливість впритул націлитись до п'ятого місця, на яке і націлювало їхнє керівництво. Ось вам і дебютант!

УкрАгроКом (Головківка) – Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) – 3:0

Голи: Шестаков, 18, Пономарь, 64, Бровкін, 90+2

УкрАгроКом: Науменко, Ломко, Покосенко, Мамонов, Радевич, Койдан (Боровський, 59), Степанюк, Скарлош (Даньків, 78), Шестаков, Горбаненко (Бровкін, 46), Пономар (Соломка, 72). Тренер: Юрій Гура.

Нафтовик-Укрнафта: Вокальчук, Циколия (Семененко, 85), Бояринцев, Васильєв, Єрмак (Г.Пасіч, 67), Башлай, Є.Пасіч, Світличний (Вечтомов, 84), Зайчук, Зозуля, Прокопченко (Радіонів, 52) Тренер: Вадим Колесник.

Попередження: Ломко, 25 – Радіонів, 66

Вилучення: Радіонов (Н.), 74 – друге попередження

Read 5345 times Last modified on Вівторок, 22 квітня 2014 12:41