Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Найкращий кадр вчорашнього матчу

Неділя, 13 квітня 2014 17:39

А могли й не програти

(2 votes)

У матчі рівних можливостей, де було багато боротьби, "УкрАгроКом" припустився більше помилок в обороні і програв МФК "Миколаєву", який отримав третю домашню перемогу поспіль.

Дебютна розвідка у цьому матчі дещо затягнулася – команди придивлялися одна до одної, і більш-менш небезпечних моментів довго не виникало. Найшвидше при цьому освоїлися гості, і в стартові хвилини саме вони були активнішими. На початку матчу відзначимо епізод, у якому новачок гостей Шестаков головою скидав м'яч у центр штрафного майданчика, де господарі запанікували та ледь не привезли собі неприємності. Але в результаті Пономар до м'яча не дістався, і Чаус із Рябченком з горем навпіл розрядили ситуацію, винісши м'яч за межі поля. Міг покарати господарів за помилку поряд зі своїм штрафним і Скарлош, але, відібравши м'яч у Луценка, він запустив його значно вище за ворота. Ще в одному моменті після дальнього удару того ж Скарлоша Шилов упустив м'яч, однак сам виправився, накривши його з другої спроби.

Коли ж атакуючий запал головківців вичерпався, «корабели» пересунули гру до чужих воріт. І рядовий аут на лівому фланзі привів до гола у ворота «аграріїв». Товстун, отримавши м'яч, з лівої брівки «просочився» до штрафного майданчика, і, пройшовши вздовж лицьової лінії, викотив м'яч у центр. На передачу встиг Федорченко та сильним ударом пробив під поперечину – 1:0.

Але "УАК" – не той суперник, котрий не відповідає ударом на удар. Одразу після пропущеного м'яча команда завдала кілька ударів по воротах суперників. А навіс Ломко з правого флангу Соломка замкнув ударом «бічними ножицями», після якого м'яч влучив у хрестовину. До перерви суперники встигли обмінятися кількома стандартами, але до голів справа таки не доходила.

А ось одразу після відпочинку «корабелам» вдалося закріпити свою перевагу. Знову ж таки, все почалося з ауту (цього разу на правому фланзі), гості винести м'яч не зуміли, і його підібрав Федорченко. Довго не думав – одразу ж знайшов у штрафному майданчику Товстуна, а той уже прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика і чудовим ударом з лівої відправив м'яч у дальню дев'ятку – 2:0.

Головківці знову пішли відіграватися, і цього разу – вдало. Спершу після подачі кутового Шилов намертво забрав м'яч після удару Шестакова, але вже буквально через хвилини півтори той самий півзахисник навісив з правого флангу, а Пономар ударом головою вразив ворота миколаївців, вигравши повітряну дуель одразу у кількох опонентів – 2:1.

До кінця матчу залишалося близько 40 хвилин, і, чесно кажучи, здавалося, що підопічні Юрія Гури відіграють відставання. Проте активність головківців у загострення не вилилася, а господарі швидко пристосувалися до такої гри та могли б ще зміцнити свою перевагу. Так, після відмінної тонкої передачі Федорченка та лютої помилки центрбеків головківців вивалювався на воротаря Товстуна, але поспішив і пробив вище воріт. А після подачі зі штрафного Чаус головою пробив зовсім поряд зі штангою.

У свою чергу гості також двічі дуже гостро загрожували володінням Шилова. Але удар Пономаря виявився неточним, а ось під час справжньої «пожежі» у штрафний пас Бровкіна товариші не змогли перетворити на гол. А ось черговий навіс Луценка з флангу мало не виявився голом – лише відчайдушний стрибок Науменка допоміг гостям урятуватися від неприємностей. Заключні хвилини матчу пройшли в нервовій боротьбі, але господарям все ж таки вдалося відстояти перемогу.

МФК Миколаїв – УкрАгроКом (Головківка) – 2:1

Голи: Федорченко, 21, Товстун, 47 – Пономар, 53

Миколаїв: Шилов, Рябченко, К.Шиманець, Чаус, Чорнописський (Барталев, 60), Велієв, Федорченко, Товстун (Купрій, 76), Гранковський, Луценко, Олександров. Тренер: В'ячеслав Мазараті.

УкрАгроКом: Науменко, Ломко, Покосенко (Любчак, 71), Мамонов, Радевич, Степанюк, Койдан, Шестаков (Горбаненко, 53), Скарлош (Боровський, 87), Соломка (Бровкін, 46), Пономар. Тренер: Юрій Гура.

15:00. м. Миколаїв. Центральний міський стадіон. 1100 глядачів. Оцінка поля - 3.

Арбітр: Андрій Грисьйо (Львів).
Помічники: Юрій Карпяк, Ростислав Якимик (обидва – Львів).

Read 5332 times Last modified on Неділя, 13 квітня 2014 18:02