Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Sport UI : Чи виживе український спорт

У черговому випуску авторської  програми Юрія Ілючека – експертна оцінка віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула про особливості спортивного карантину, критичне скорочення спортивного бюджету, наслідки перенесення Олімпійських ігор в Токіо, сучасні виклики та підготовку спортсменів в умовах надзвичайної ситуації.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

06 Апреля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Четверг, 21 Ноябрь 2013 09:32

У Кіровограді змагалися юні дзюдоїсти

Автор 
Оцените материал
(9 голосов)

У Кіровограді відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ №3 із дзюдо. Участь у ньому взяло понад 60 спортсменів-початківців 2002-2003, 2004-2005 років народження. Вони представляли ОКДЮСШ «Ніка», ДЮСШ «Зірочка» та ДЮСШ №3.

Результати:

25 кг (юнаки)
І – Савенко Владислав (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Шведенко Ілля (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Стародубцев Дмитро (ОК ДЮСШ «Ніка»)
25 кг (дівчата)
І – Подкопаєва Катерина (ОК ДЮСШ «Ніка»)
27 кг (юнаки)
І – Зленко Єгор (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Гордон Максим (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Федорченко Іван (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Соколов Дмитро (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Пятов Андрій (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Гаращенко Володимир (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Тимошенко Владлен (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Круть Денис (ОК ДЮСШ «Ніка»)
30 кг (дівчата)
І – Гайна Юлія (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Могилей Гліб (КДЮСШ №3)
ІІ – Співак Олександр (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Пучка Олексій (КДЮСШ №3)
ІІІ – Пучка Сергій (КДЮСШ №3)
34 кг (дівчата)
І – Сівач Євгенія (КДЮСШ №3)
ІІ – Большакова Вікторія (ДЮСШ «Зірочка»)

38 кг (юнаки)
І – Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3)
ІІ – Ляшук Дмитро (КДЮСШ №3)
42 кг (юнаки)
І – Коба Денис (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Сагайдак Павло (КДЮСШ №3)
42 кг (дівчата)
І – Світлик Дарія (КДЮСШ №3)
46 кг (юнаки)
І – Головко Матвій (ДЮСШ «Зірочка»)
50 кг (дівчата)
І –  Дяченко Анна (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Луценко Анастасія (КДЮСШ №3)
55 кг (юнаки)
І – Березній Богдан (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Заікін Антон (КДЮСШ №3)
+55 кг (юнаки)
І – Хуторянин Богдан (ДЮСШ «Зірочка»).
 

Юнаки та дівчата 2002-2003 р.н.
30 кг (юнаки)
І – Дрань Артем (ДЮСШ( «Зірочка»)
ІІ – Ігнатьєв Микита (ОК ДЮСШ «Ніка»)
30 кг (дівчата)
І – Захарченко Тетяна (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Ахмедов Рагіп (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Ланьо Єгор (КДЮСШ №3)
ІІІ – Зирянов Ігор (КДЮСШ №3)
ІІІ – Юрченко Данило (КДЮСШ №3)
 

34 кг (дівчата)
І –  Білоконенко Анастасія (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Пилипенко Діана (КДЮСШ №3)
38 кг (юнаки)
І – Ільченко Данило (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Крисюк Святослав (ОК ДЮСШ «Ніка»)
38 кг (дівчата)
І – Павлова Вероніка (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Русанова Дарина (КДЮСШ №3)
42 кг (юнаки)
І – Владислав Медведєв (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Постолатій Ярослав  (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Козак Артем (КДЮСШ №3)
ІІІ – Чорний Дмитро (КДЮСШ №3)
46 кг (юнаки)
І – Куцокінь Кирило (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Квірквелія Іраклій (КДЮСШ №3)
46 кг (дівчата)
І – Кучмій Лада (КДЮСШ №3)
55 кг (юнаки)
І - Медведенко Олексій (КДЮСШ №3)
+55 кг (юнаки)
І – Твердоступ Микита (КДЮСШ №3).

 

Прочитано 996 раз Последнее изменение Вторник, 26 Ноябрь 2013 12:51

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить