Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрій Хлівнюк

Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Останні новини

Субота, 30 липня 2022 22:21

Майбутні зірки снукеру - в Кропивницькому. Відео та фото

Автор: 
Rate this item
(3 votes)

Незважаючи на всі жахи нашого сьогодення, діти повинні розвиватися та отримувати позитивні емоції. І саме цим керувався, відомий далеко за межами України, наставникіз більярду Олександр Сінякевич коли саме зараз вирішив долучити своїх учнів ще й до занять снукером.

На жаль, через війну в Україні, багато спортивних секцій призупинили свою роботу. Так сталося й з Академією снукеру, що працювала на Кіровоградщині. Але не зникло бажання дітей займатися цим чи не найпопулярнішім видом більярду, змагання з якого постійно транслюються на телеканалі «Євроспорт». І ось засновник та головний наставник кропивницької більярдної школи «О.Є» Олександр Сінякевич, який виховав не одне покоління переможців і призерів юнацьких і юніорських чемпіонатів світу, Європи та України з вільної пірамиди, вирішив, що снукер, попри всі складнощі, повинен мати свій розвиток у Кропивницькому. Тим більше, що цю ідею підтримали й у Федерації спортивного більярдуУкраїни та в команді найталановитішого снукериста нашої держави Юліана Бойка- Телеграм Iulian Boiko Team.

Кияни виділили та встановили сучасне більярдне обладнання та спеціальні столи для снукеру (відео тут)

А примішення для занять та змагань на вулиці Академіка Тамма надав кропивницький підприємець Микола Ліпко.  Тим більше, що його син Миколата донька Людмила тренуються під керівництвом Олександра Сінякевича.

Микола Ліпко відмітив, що саме зараз діти повинні бачити, що ми продовжуємо жити з упевненістю в майбутнє та вірою в найкраще. З такою вірою ми обов'язково переможемо підступного ворога, а потім уже вихованці кропивницької школи снукеру будуть готові перемагати своїх конкурентів у змаганнях самого різного рівня. Можливо, саме в цьому залі, який отримав найвищу оцінку фахівців, вийде підготувати зірку світового снукеру.

А поки що всі повинні думати про безпеку. І в разі оголошення повітряної тривоги, всі діти, разом із батьками та тренерами, мають можливість швидко пробігти в укриття, яке розташоване поруч.

Олександр Сінякевич зазначив, що діти, разом із батьками, самі матимуть право вибору, яким різновидом більярду їм у подальшому займатися. Якщо вистачить часу, то можна  й «Пірамідою» в «Фартовому» й - у снукерному залі. Хоча, звісно, у снукері все значно важче. Це вища математика більярду. Тут потрібно прораховувати свої рухи та дії на багато кроків уперед.

Саме про це говорили і юні більярдисти, які зібралися на перший виставковий снукерний турнір. Тут були не тільки юнаки та дівчата із Кропивницького та  Знам'янки, а ще й спорсмени із Харкова, які з батьками вимушені тимчасово залишити свої домівки. Звикати, після «Піраміди», до інших правил, умов та нюансів, безумовно, дуже складно. Але перед очима - приклади Юліана Бойка та великих снукеристів сучасності - Роні О'Салівана, Марка Селбі, Джона Хіггінса та інших. Головне, що очі в дітей палають, є велике бажання, а досвідчений тренер знає дитячі прагнення та психологію переможців. А це дає надію, що успіхи снукеристів із Кропивницького обов'язково прийдуть.