Андрей Хлывнюк, фронтмен популярной украинской группы Boombox (Бумбокс), отказался от турне по США, чтобы защитить свою страну.

27 Июня 2022

Вторник, 10 Май 2022 16:32

Потрійна крапка кропивничанок на Дефлімпіаді

(3 голосов)

На Дефлімпійських іграх у Бразилії збірна команда України успішно продовжила лідерські перегонизанагородами. Приємно, що знову свій внесок у загальну скарбничку внесли кропивничанки  Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко.  Вихованки Олени Кузніцової в заключний день змагань із плавання здобули ще три нагороди.

Двічі піднімалася на п’єдестал пошани наша невтомна мультимедалістка Ірина Терещенко. Іра стала бронзовою призеркою на дистанції 50 метрів батерфляєм й, разом із Владиславом Кремляковим, Олексієм Коломійцем і Анітою Махник,  здобула срібло в естафеті-мікст 4 по 100 метрів комплексом. А Дар’я Тарсенко фінішувала другою на дистанції 50 метрів батерфляєм, примірявши своє чергове срібло.

Взагалі, цей змагальний день приніс українцям 12 медалей , серед яких 3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові. У стрільбі кульовій золоту нагороду виборола Афонченко Інна у вправі малокаліберний пістолет, 25 м. Це вже 3 золота медаль спортсменки. А загалом в команди стрілків 6 високих нагород.

Настільний теніс поповнив скарбничку України 4 медалями: 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова, а в цілому - 8 медалей. Сьогодні спортсмени змагались у парних розрядах (чоловіки та жінки), і це вже був  прикінцевий день парних поєдинків.

Наші чемпіони та  призери:

Васильєва Марія та Ходько Юлія – золота нагорода

Завіновська Катерина та Будник Роксолана – срібна медаль

Велієв Антон та Кузьменко Григорій – срібна медаль

Овчаренко Максим та Закладний Геннадій  - бронзова нагорода

Золоту та срібну медалі вибороли наші легкоатлети, а загалом - 6 високих нагород за два змагальні дні.

Кіняйкіна Крістіна – золота нагорода у бігові на 400м, а у Куприч Соломії – друге місце.

І фінальну крапку  поставила національна дефлімпійська збірна команда з плавання, щоправда, без золотої нагороди, але з 3 срібними та 2 бронзовими нагородами. А загалом команда виборола перше місце серед збірних команд з плавання з результатом у 29 медалей.

Срібні медалі завоювали:

Султанов Ілля  - 50 м вільним стилем

Тарасенко Дар’я – 50 м батерфляєм

естафета 4х100 м комплексним плаванням мікст  - Кремляков Владислав, Коломієць Олексій, Махник Аніта, Терещенко Ірина.

Бронзові медалі вибороли:

Якубовський Ростислав – 200 м батерфляєм

Терещенко Ірина – 50 м батерфляєм.

Загалом, на ранок 10 травня, в активі українських дефлімпійців  89 нагород – 42 золотих, 22 срібні та 25 бронзових  і впевнене лідерство в медальному заліку.