Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрій Хлівнюк

Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Останні новини

Неділя, 08 травня 2022 16:40

Медальна традиція незмінна

Автор: 
Rate this item
(2 votes)

На Дефлімпійських іграх у Бразилії вихованці Кіровоградського РЦ «Інваспорт» продовжують поповнювати свою медальну колекцію та робити внесок у загальнокомандне лідерство збірної України. В черговий день в активі кропивничан ще три нагороди.

У ранковій програмі на бронзу, разом із Віолетою Ликовою з Дніпропетровщини, настріляв Олександр Костик. Третій результат українці показали в міксті в кульовій стрільбі із пневматичної гвинтівки з 10 метрів. До речі, це була вже 60-та нагорода на бразильській Дефлімпіаді. А Олександр Костик до золота 2017 року в турецькому Самсуні додав ще й бронзову медаль.

Ну а в вечірній програмі Дар’я Тарасенко та Ірина Терещенко, разом із Анітою Махник та Іриною Вернибою показали другий результат у естафеті 4 по 100 метрів комплексним плаванням.  Ще одне срібло приніс нашій команді Владислав Гриценко в фінальном запливі на 200 метрів брасом

 

А в цілому, підсумок чергового змагального дня, 7 травня: 64 медалі - 31 золота, 15 срібних та 18 бронзових нагород і перше місце в медальному заліку.

SportРепортер

Read 941 times Last modified on Понеділок, 09 травня 2022 01:56

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha