Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

П'ятниця, 27 серпня 2021 14:17

Третя золота нагорода паралімпійців

(4 votes)
Анна Стеценко Анна Стеценко Reuters

Україна здобула третю золоту медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем здобула плавчиня Ганна Стеценко (клас – S13).

Стеценко підходила до змагань як головна претендентка на паралімпійське золото. У кваліфікації вона показала найкращу годину – 4:31.51 хвилини.

Головною конкуренткою українки була італійка Карлотта Джиллі – бронзова призерка чемпіонату світу на цій дистанції.

Наша плавчина розпочала виступ у фіналі четвертою, але поступово почала підійматися вперед. Джиллі, натомість, лідирувала тривалу годину, але згодом почала втрачати сили.

Українка випередила Джиллі та почала нарощувати перевагу. І не відпустила золото - Стеценко – паралімпійська чемпіонка Токіо-2020.

Плавання. 400 метрів, вільний стиль. Клас - S13

1. Анна Стеценко (Україна) - 4:23.92 хвилини
  2. Карлотта Джиллі (Італія) - 4:26.14 хв
  3. Катя Дедекінд (Австралія) – 4:35.87 хв

Медаль Стеценко стала 20-ю для України на Паралімпійських Іграх у Токіо. І третьою золотою – до неї нагороди найвищого ґатунку вигравали плавчина Єлизавета Мерешко та пауерліфтерка Мар'яна Шевчук.

Джерело: Суспільне