Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрій Хлівнюк

Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Останні новини

×

Повідомлення

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Середа, 05 березня 2014 12:10

Поспішаємо заспокоїти: м'яч у грі!

Автор: 
Rate this item
(6 votes)

Останнім часом спортивних уболівальників Кіровоградщини хвилює питання: що далі буде із професійним баскетболом та футболом, а також бейсболом у зв'язку зі зміною влади в Україні та області?

Отримати відповіді ми вирішили безпосередньо від керівників клубів.
Президент БК «Кіровоград», генеральний директор ВКФ «Велта» Андрій Бродський однозначно заявив, що підтримка баскетбольної команди надаватиметься в повному обсязі. ПКФ «Велта» має намір продовжувати фінансування всіх своїх соціальних і спортивних проектів, у тому числі й баскетбольного клубу, що піднімає імідж самої компанії та нашої області. Завдання перед гравцями та тренерами залишається незмінним: перемога у чемпіонаті вищої ліги.

Підтвердив, що жодних змін щодо фінансування та забезпечення життєдіяльності команди не відбулося, і головний тренер БК «Кіровоград» Ігор Чигринов. Єдиною нагальною проблемою є те, що через непередбачену паузу у чемпіонаті порушився ігровий цикл. Баскетболісти вже втомилися тренуватися, і тренерський штаб навіть ухвалив рішення про перехід із дворазових тренувань на одне заняття на день. Оскільки попереду були ключові поєдинки з безпосередніми конкурентами у боротьбі за лідерство в регулярному чемпіонаті, була розроблена програма, яка мала підвести хлопців до цих битв у оптимальних фізичних та ігрових кондиціях. Однак через перерву довелося вносити корективи. У цьому плані дуже допомогли два товариські поєдинки з БК «Кіровоград-2», який має аналогічні складнощі. Ці матчі показали, що ніякі, навіть найнасиченіші, тренування не замінять офіційних матчів із повною самовіддачею.

Щодо БК «Кіровоград-2», то президента клубу Сергія Сухого, який очолює і обласну федерацію баскетболу, навіть трохи здивувало наше питання. Сергій Олександрович сказав, що підтримує улюблений баскетбол уже багато років, і жодні політичні зміни не можуть вплинути на його позицію щодо цього питання. Команда працює у звичайному режимі та готується до відновлення ігор у чемпіонаті першої ліги.
Головний тренер нашої другої чоловічої команди Андрій Білозерський наголосив, що дуже задоволений ставленням до справи та прогресом своїх підопічних, які перед паузою набрали відмінну форму та були готові до вирішення найсерйозніших завдань. Дещо вплинула на стартові результати хвороба самого Андрія В'ячеславовича, але зараз він почувається нормально, а гравці лише піднімають своєму тренеру настрій. У тому, що команда проб'ється у вісімку найкращих першої ліги, у Андрія Білозерського сумнівів немає. А у плей-офф гравці БК «Кіровоград-2» щосили прагнутимуть поміняти торішнє срібло в першій лізі на золото.

Підтвердив незмінність наміченого курсу на перемогу у чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги та президент БК «Єлисавет-Баскет» Руслан Згрівець. Руслан Федорович сказав, що наші баскетболістки від початку грали виключно для вболівальників і завжди прагнули їх радувати. Зараз, коли баскетбол став на Кіровоградщині не лише спортивним, а й соціально-культурним явищем, набуваючи все більшої популярності – треба рухатися вперед, розвиватися та вдосконалюватися. Для цього керівництво БК «Єлисавет-Баскет» готове робити все можливе та навіть неможливе.

Якщо ж говорити про стан справ у наших футбольних клубах, то тут також усе гаразд. Президент ПФК «Олександрія» Сергій Кузьменко просив запевнити всіх уболівальників не лише олександрійської команди, а й ПФК «УкрАгроКом», що до кінця цього сезону жодних негативних змін не буде. Команди готуються до другої половини чемпіонату у першій лізі, згідно з розробленою програмою, яка забезпечується необхідним фінансуванням. А питання об'єднання клубів, про яке йшлося раніше, порушуватиметься лише після закінчення поточного сезону.

Віце-президент ФК «Зірка» Микола Тітов попросив заспокоїти всіх відданих шанувальників команди, а недоброзичливцям коротко сказав: «Не дочекаєтесь». Команда та клуб усі свої обіцянки та взяті зобов'язання виконають. Реконструкція стадіону буде завершена в намічені терміни, а команда, зміцнивши свої ряди, постарається виправити всі помилки першої половини сезону і грати тільки на перемогу в кожному з матчів, що залишилися. "Думаю, що всі будуть приємно здивовані, а деякі навіть вражені тими змінами, які ми проведемо в інфраструктурі, а гра "Зірки" дозволить претендувати на місце у п'ятірці найкращих", - підсумував Микола Тітов.

Подальше майбутнє наших бейсболістів проясниться найближчим часом, але тут також настрій позитивний. Виходячи з усіх озвучених заяв, ті, хто чекав у нас на «всесвітній спортивній катастрофі», будуть дуже розчаровані. І це реально піднімає настрій у такий непростий для України час.
Юрій Ілючек, «УЦ» .

Read 924 times Last modified on Середа, 05 березня 2014 14:04

COMMENTS_LIST_HEADER  

Оксана
+4 #1 Оксана Четвер, 06 березня 2014
И это безусловно радует)) Спорт в нашей области действительно в последнее время стал социальным проектов в котором участвуют и дети, которым он просто необходим.
BUTTON_QUOTE

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha