Print this page
Вівторок, 04 березня 2014 13:11

Перше коло завершено на святковій ноті

Автор: 
Rate this item
(7 votes)

2 березня було зіграно заключний тур 1-го кола чемпіонату Кіровограда з гандболу серед чоловічих команд 2014 року.

Напевно, це був найважчий тур для всіх команд. Боротьба була безкомпромісна і жорстка, ніхто не хотів поступатися, тому що від результатів ігор залежало розміщення команд у турнірній таблиці.

У першій грі беззмінному лідеру трьох попередніх першостей "Ятрані" протистояли ветерани зі "Спартака". Обидві команди показали видовищну гру без жодних поступок. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат - 19:19. Друга гра між "Шахтарем" та вихованцями ДЮСШ-2 була такою ж цікавою та захоплюючою. Протягом зустрічі розрив у рахунку жодного разу не перевищував трьох м'ячів, але буквально на останніх секундах команда ДЮСШ-2 вирвала перемогу у суперників – 22:21.

Запам'яталося це коло кількома несподіваними подіями. Перша поразка за чотирирічну історію чемпіонатів
потерпіла від команди ДЮСШ-2 – "Ятрань". У той же час, команда ДЮСШ-2, яка посіла останнє місце в першому чемпіонаті, за чотири роки поступово вийшла в лідери і зараз йде на першому місці. Ветеранам зі "Спартака" з кожним роком стає все важче протистояти молодим. У цьому колі у спартаківців дві поразки від ДЮСШ - 2 та "Шахтаря", а також нічия з "Ятранню". Хоча завдання вони собі ставлять найвищі. Але головна мета – це вперше в історії кіровоградського гандболу участь у травні місяці у чемпіонаті України серед ветеранів. На сьогодні розстановка команд у чемпіонаті має таку конфігурацію. 1-е місце - ДЮСШ-2, 2-е - "Ятрань", 3-е - "Шахтар", 4-е - "Спартак", 5-е - "Буревісник". Друге коло буде зіграно у жовтні місяці 2014 року.

Ну, а завершення першого кола вийшло хвилюючим, оскільки всі учасники чоловічих баталій привітали представниць прекрасної половини людства, які були присутні в залі ДЮСШ-2, з Міжнародним жіночим днем, що настає. У свою чергу вболівальниці та ветерани жіночого гандболу Кіровоградщини також привітали чоловіків із минулим святом – 23 лютого.

Read 564 times Last modified on Вівторок, 04 березня 2014 13:16

Latest from SportРепортер

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha