Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Понеділок, 24 травня 2021 09:53

Молодіжна першість України з бейсболу U-23 виграла команда Кіровоградської області-1

(1 Vote)

З 19 по 23 травня на двох полях бейсбольного комплексу СДЮШОР-2 – Діамант у Кропивницькому відбувалися фінальні ігри молодіжної першості України з бейсболу.

У них брали участь спортсмени до 23 років двох команд Кіровоградської області, а також команд Чернівецької області, Західний Вогонь (Рівне) та збірна Києва.
Бейсболісти першої команди Кіровоградщини впевнено обіграли молодіжки Чернівецької області 18-1, рівнян 16-1, збірну Києва 18-0, другу команду Кіровоградської області з рахунком 7-0 та здобули золоті нагороди.
Команди з Чернівців та Рівного здобули по дві перемоги.
Доля другого місця розігрувалась у особистій зустрічі, з рахунком 2-0 перемогу здобули спортсмени Чернівецької області, тренер Ростислав Грінчук.
"Західний Вогонь" (Рівне), тренер Володимир Судимак, став бронзовим призером першості.
Збірна Києва, тренер Геннадій Приходський з перемогою в активі над другою Кіровоградською командою посіла четверте місце.
Молодіжка під керівництвом Сергія Лімаренка та Руслана Дейкуна цього разу задовольнилася п'ятим місцем.
Найкращим відбиваючим турніру став Влад Костенко Кіровоградська область-1.
Найкращим пітчером – Андрій Бойко Кіровоградська область-1.