Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 Спецвипуск Sport UI, присвячений церемонії «Найкращі спортивні медіа України 2020»

У випуску звіт про Конгрес АСЖУ, ексклюзивне інтерв’ю президента Асоціації Олександра Гливинського, про шлях який було пройдено за минулий рік та великий репортаж про церемонію нагородження «Найкращі спортивні медіа / Ukraine Sports Media Award – 2020»,

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

14 Мая 2021

Пятница, 23 Апрель 2021 19:32

Бозорбой Матякубов став срібним призером чемпіонату світу з боксу

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

У польському місті Кельце сьогодні завершується чемпіонат світу з боксу серед молоді, який зібрав 487 атлетів з 66 країн світу.

У складі української команди у ваговій категорії 64 кг виступав кропивничанин Бозорбой Матякубов. Наш земляк пробився до фіналу. Сьогодні українець зустрівся в поєдинку за золото з Сабіржаном Аккаликовим із Казахстану. На жаль, перемогти набагато вищого на зріст суперника учню Вадима Саласенка не вдалося.

Бозорбой у властивій собі манері йшов уперед та намагався скорочувати дистанцію, виходячи на зручну для своїх атак дистанцію. Та казаху за рахунок довжини рук удавалося стримувати натиск нашого земляка й стрімко контратакувати. Часом конкуренти йшли на розмін ударами й тут наш хлопець виглядав влучнішим. Але більшу частину всіх трьох раундів Аккаликов провів на дистанції, працюючи від суперника.

Така тактика принесла боксеру з Казахстану успіх. Усі п’ять суддів віддали перевагу казахському боксеру – 30:27, 29:28, 30:27, 30:27, 30:27. Отже, одноголосним рішенням арбітрів чемпіоном світу серед молоді став Сабіржан Аккаликов.

У Бозорбоя Матякубова – срібна нагорода. Це найвище досягнення боксерів Кіровоградщини за часи Незалежності України. Тож, є привід привітати вихованця кропивницької ОСДЮШОР-2 Бозорбоя Матякубова та його тренера Вадима Саласенка з видатним успіхом.

До своєї європейської молодіжної бронзи 2020 року тандем учня з тренером додали срібло світової першості. Ну в нас є всі підстави сподіватися, що вже на дорослому рівні за такого бажання, цілеспрямованості та належної підтримки у нас обов’язково буде таке омріяне боксерське золото на міжнародній арені.

cbn.com.ua

Прочитано 98 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить