Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Найкращий кадр вчорашнього матчу

Вівторок, 29 грудня 2020 11:22

Різдво гонки. Україна – п'ята

Різдво гонки. Україна – п'ята © Instagram

У понеділок, 28 грудня, у німецькому Рупольдингу відбувся мас-старт у рамках традиційних Різдвяних перегонів . За підсумками мас-старту сформувався стартовий склад на переслідування, де більше шансів на успіх буде у чемпіонів першої дисципліни.

Українці Віта Семеренко та Дмитро Підручний на двох допустили шість промахів і посіли п'яте місце, програвши переможцям на фініші 1 хвилину та 17 секунд. Усього бере участь у гонці 10 команд, дві з них із Німеччини, яка є організатором.

Першими стартуватимуть у переслідуванні Євгенія Павлова та Матвій Єлісєєв із Росії. Вони стали найкращими снайперами мас-старту. Відставання решти пар буде поділено на дві. Ті, хто програв більше півтори хвилини, на старті персьюта програватимуть 45 секунд.