Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

П'ятниця, 11 грудня 2020 16:54

Білоруська Алімбекова виграла спринт у Хохфільцені

(1 Vote)
Динара Алимбекова Динара Алимбекова © Twitter.

У п'ятницю, 11 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулися жіночі спринтерські перегони в рамках третього етапу Кубка світу.

Олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2018 в естафеті Дінара Алімбекова цього сезону значно додала, і у всіх особистих перегонах забігла до топ-8. Але все одно за всю кар'єру в особистих перегонах їй не вдавалося жодного разу забігти до трійки найсильніших. Однак сьогодні це відбулося: білоруска закрила всі мішені, показала непогану швидкість на лижні і зрештою піднялася відразу на перший щабель п'єдесталу пошани!

Значно краще пробігли останнє коло норвежка Тіріл Екхофф та німкеня Франциска Пройс. Але вони були змушені пробігти по одному колу штрафу, через що посіли друге та третє місця відповідно. Для Пройс це перший особистий подіум у сезоні.

Щодо українок, то всім, окрім Віти Семеренко, вдалося кваліфікуватися у гонку переслідування! Причому Катерина Бех зробила це вперше в кар'єрі, 59-е місце – персонал бест для неї.

Найкращою у складі нашої збірної стала Юлія Джима, яка з одним промахом у пасиві посіла 22 місце. Дар'я Блашко стріляла ідеально точно, але довго, бо має 24-й підсумковий результат.

Валя Семеренко, як і сестра, не закрила дві мішені, тож не зуміла забігти до очкової зони. Вона вийде на старт перегонів із 45-м номером.