Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

Sport UI: швейцарский эксклюзив, европейськая бронза и битвы с футбольними грандами

Пресс - секретарь национальной сборной Украины по футболу Александр Гливинский рассказывает обо всех подробностях вокруг скандального матча Швейцария - Украина, который был отменен санитарным врачом кантона Люцерн;

(2 голосов)
Боксер з Кропивницького завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи gre4ka.info/

Кропивницький боксер Бозорбой Матякубов став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді, що проходить у Чорногорії в місті Будва.

20 листопада вихованець СДЮСШОР №2 провів півфінальний бій у ваговій категорії до 64 кг з чеським боксером Еріком Сухи.

Бозорбой, на рахунку якого на цьому турнірі вже були дві яскраві перемоги, діяв у звичній яскравій манері, проводячи сміливі атаки і потужні ударні серії. Здавалося, що вихід у фінал вже у кишені, втім судді віддали перемогу опонентові нашого спортсмена.

Таким чином кропивничанин втратив шанси на здобуття чемпіонського звання чемпіонату Європи серед молоді.

Таким чином кропивничанин втратив шанси на здобуття чемпіонського звання чемпіонату Європи серед молодgre4ka.info
Докладніше в розділі Кропивницький боксер став бронзовим призером молодіжного чемпіонату Європи — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Прочитано 103 раз Последнее изменение Суббота, 21 Ноябрь 2020 14:51