Главный тренер черниговской "Десны" поделился впечатленями перед игроойс петровским "Ингульцом".

22 Сентября 2020

Мониторинг обменных курсов
Пятница, 14 Август 2020 17:27

(1 Голосовать)
Золото та срібло здобули кропивницькі легкоатлети на юніорському чемпіонаті України noc-ukr.org

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів завершився вчора в Луцьку. В змаганнях в складі збірної Кіровоградщини взяли участь вісім спортсменів. Золоту нагороду в стрибках у висоту серед юніорів здобув  вихованець ОСДЮСШОР-2  Олег Дорощук.

Найкращому легкоатлету Кіровоградщини двох останніх років вдалося на 4 сантиметри покращити своє особисте досягнення на відкритому повітрі. Цього разу учню Геннадія Здітовецького підкорилася висота 2 метри 23 сантиметри. Нагадаємо, що рекорд Олега Дорощука в закритому приміщенні становить 2 метри 25 сантиметрів. А в Луцьку срібну медаль здобула ще одна вихованка Геннадія Здітовецького Грація Фроленко.  Кропивницькій юніорці вдалося повторити особистий рекорд 1 метр 75 сантиметрів. П’ятим на дистанції 400 метрів з результатом 49, 46 сек фінішував підопічний Олександра Дарієнка Денис Баранов.
На жаль, невелика кількість учасників від нашої області не дозволила піднятися вище 18 місця в командному заліку серед 25 команд.
А вже завтра в Луцьку стартує командний чемпіонат України серед дорослих. В цих стартах візьмуть участь наші стрибуни в висоту - учасник Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Дмитро Яковенко, бронзовий призер юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі Олег Дорощук, а також представниця Олександрівки Яна Корсун, яка буде змагатися на дистанції 5000 метрів