Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 Підсумковий Sport UI -2020 : спортсмени року, матчі збірної в Олександрії та Петровому та золотий «Локомотив-СВТ»

У випуску : візит на Кіровоградщину президента Української Асоціації Футболу Андрія Павелка, золотий шлях у чемпіонаті Кіровоградщини футбольного клубу «Локомотив-СВТ» із Помічної та розповідь про найкращих спортсменів України 2020 року за версією Асоціації спортивних журналістів України.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

24 Января 2021

Пятница, 31 Июль 2020 20:27

Украина собирается организовать американскую Олимпиаду

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Украина собирается организовать американскую Олимпиаду https://living-for-free.livejournal.com/81369.html

Нынешние правители Украины не устают удивлять своей глупостью. В этот раз в офисе президента собрались проводить Олимпиаду 2028 года, право на проведение которой еще три года назад получил американский Лос-Анджелес.

И самое удивительное, что причасными к этой ахинее сделали Министра молодежи и спорта и президента НОК Украины, которые поддержать такую околесицу априори никак не могли


О желании провести Олимпийские игры 2028 года сообщается на сайте Президента Украины

Андрій Єрмак також розповів, що за дорученням Володимира Зеленського Офіс Президента спільно з Національним олімпійським комітетом опрацьовує питання приїзду в Україну голови МОК, і висловив переконання, що це було б доброю нагодою показати, як Україна готується до того, щоб стати одним з учасників конкурсу на проведення Олімпійських ігор.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив, що президент НОК Сергій Бубка працює над питанням участі України у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028-го чи 2030 року. Він також зазначив, що як колишній учасник Олімпійських ігор підтримує реалізацію проекту, який дасть значний поштовх для розвитку масового спорту та спорту вищих досягнень, зокрема його зимових видів.

 

И что характерно подобная некомпетентность "слуг народа" уже никого не удивляет 

 

 

Прочитано 157 раз Последнее изменение Суббота, 01 Август 2020 10:21

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить