П'ятниця, 22 травня 2020 16:41

Олександрія здолала полтавську Ворсклу

(1 Vote)
Олександрія здолала полтавську Ворсклу fco.com.ua

Олександрійці зіграли на власному полі перший контрольний матч після виходу з карантину в рамках підготовки до поновлення чемпіонату в українській Прем'єр-Лізі, а соперником підопічних Володимира Шарана стала полтавська «Ворскла».

У першому таймі спочатку відзначились гості. Ще до перерви господарі провели два голи та вийшли вперед – 2:1. Після перерви на полі грали переважно молоді футболісти. Спершу полтавці відновили рівновагу – 2:2, а потім наші земляки провели ще дві результативні комбінації та довели своє перевагу – 4:2. У складі «Олександрії» по два голи забили Гліб Бухал та Денис Устименко.

Наступний контрольний поєдинок олександрійців запланований на 25 травня біля рідних стін проти ФК «Черкащина».

Поновлення матчів у чемпіонаті УПЛ, яке планували на 30 травня, перенесли на 6 червня .