Sport UI: футбольний випуск

Ексклюзивні інтерв’ю голкіпера донецького «Шахтаря» та збірної України Андрія П’ятова та виконавчого директора ФК «Зірка» Андрія Перевозника про сьогодення та тріумфальний Кубок УЄФА 2009 року.

Олександрія здолала полтавську Ворсклу fco.com.ua

Олександрійці зіграли на власному полі перший контрольний матч після виходу з карантину в рамках підготовки до поновлення чемпіонату в українській Прем’єр-Лізі, а суперником підопічних Володимира Шарана стала полтавська «Ворскла».

У першому таймі спочатку відзначилися гості. Ще до перерви господарі провели два голи й вийшли вперед – 2:1. По перерві на полі грали переважно молоді футболісти. Спочатку полтавчани відновили рівновагу – 2:2, а потім наші земляки провели ще дві результативні комбінації й довели свою перевагу – 4:2. У складі «Олександрії» по два голи забили Гліб Бухал і Денис Устименко.

Наступний контрольний поєдинок олександрійців запланований на 25 травня у рідних стінах проти ФК «Черкащина».

Поновлення матчів у чемпіонаті УПЛ, яке планували на 30 травня, перенесли на 6 червня.