Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Sport UI : Чи виживе український спорт

У черговому випуску авторської  програми Юрія Ілючека – експертна оцінка віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула про особливості спортивного карантину, критичне скорочення спортивного бюджету, наслідки перенесення Олімпійських ігор в Токіо, сучасні виклики та підготовку спортсменів в умовах надзвичайної ситуації.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

07 Апреля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Среда, 29 Январь 2020 13:05

Обласний спорт знову реформують

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

У Кіровоградській обласній державній адміністрації планують створити нові структурні підрозділи. Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА Андрія Балоня від 23 січня.

Окрім інших департаментів спорт пропонуюється об’єднати з культурою і замість Департамента культури, туризму та культурної спадщини створити Департамент культури, молоді та спорту. Нагадаємо, що останнім часом, після попереднього реформування, спортивною галуззю опікувалося Управління освіти, науки, молоді та спорту.
Керівники новоутворених та перейменованих структурних підрозділів мають розробити штатний розпис та затвердити його у голови ОДА. Водночас прізвища керівників поки не відомі.
CBN

Прочитано 336 раз Последнее изменение Среда, 29 Январь 2020 13:34

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить