Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Sport UI : Чи виживе український спорт

У черговому випуску авторської  програми Юрія Ілючека – експертна оцінка віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула про особливості спортивного карантину, критичне скорочення спортивного бюджету, наслідки перенесення Олімпійських ігор в Токіо, сучасні виклики та підготовку спортсменів в умовах надзвичайної ситуації.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

07 Апреля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Четверг, 19 Декабрь 2019 00:05

Президент НОК України вирішив підтримати ще одну олімпійську надію

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

 

Сергій Бубка призначив стипендію президента НОК України перспективному молодому борцю греко-римського стилю Семену Новікову.

 

Під час свого нещодавнього візиту до Харкова президент НОК України Сергій Бубка провів зустрічі з олімпійським активом Харківщини, провідними спортсменами і тренерами. І після такого спілкування Сергій Назарович вирішив підтримати одного з найбільш перспективних атлетів Харківщини, дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років Семена Новікова. Семен виступає в ваговій категорії до 87 кг разом із срібним призером Олімпіади в Ріо, чемпіоном Європи та світу Жаном Беленюком. І саме Новікова наш досвідчений олімпієць вважає одним із найбільш перспективних борців у світі. Для того, щоб набратися необхідного олімпійського досвіду, а може й замахнутися на медаль харків’янин спробує відібратися на Олімпіаду в Токіо в ваговій категорії до 97 кг. І саме для того, щоб підтримати українську олімпійську надію й заохотити до ще більш наполегливої підготовки, Сергій Бубка вирішив призначити Семену Новікову щомісячну стипендію президента НОК України, яку спортсмен буде отримувати протягом 2020 року. Зазначимо, що окрім Новікова такі стипендії ще отримують чемпіон Європи та світу з боксу Олександр Хижняк та дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід.

 

 

Нагадаємо, що також Національний олімпійський комітет України виплачує 60  стипендій провідним атлетам, які продовжують підготовку до Олімпійських ігор у Токіо та Пекіні, переможцям та призерам Юнацьких олімпійських ігор, Європейських юнацьких олімпійських фестивалів та спортсменам-переселенцям із тимчасово окупованих територій.

Прочитано 143 раз Последнее изменение Четверг, 19 Декабрь 2019 00:26

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить