Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 Sport UI: Ліга Націй. Історична перемога. Власний погляд із Києва.

Особисті враження від двох матчів національної футбольної збірної України із командами Німеччини та Іспанії. А також ексклюзивні інтерв’ю зірок українського футболу Івана Яремчука, Віктора Леоненка та Олексія Бєліка.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

31 Октября 2020

Мониторинг обменных курсов
Четверг, 19 Декабрь 2019 00:05

Президент НОК України вирішив підтримати ще одну олімпійську надію

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

 

Сергій Бубка призначив стипендію президента НОК України перспективному молодому борцю греко-римського стилю Семену Новікову.

 

Під час свого нещодавнього візиту до Харкова президент НОК України Сергій Бубка провів зустрічі з олімпійським активом Харківщини, провідними спортсменами і тренерами. І після такого спілкування Сергій Назарович вирішив підтримати одного з найбільш перспективних атлетів Харківщини, дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років Семена Новікова. Семен виступає в ваговій категорії до 87 кг разом із срібним призером Олімпіади в Ріо, чемпіоном Європи та світу Жаном Беленюком. І саме Новікова наш досвідчений олімпієць вважає одним із найбільш перспективних борців у світі. Для того, щоб набратися необхідного олімпійського досвіду, а може й замахнутися на медаль харків’янин спробує відібратися на Олімпіаду в Токіо в ваговій категорії до 97 кг. І саме для того, щоб підтримати українську олімпійську надію й заохотити до ще більш наполегливої підготовки, Сергій Бубка вирішив призначити Семену Новікову щомісячну стипендію президента НОК України, яку спортсмен буде отримувати протягом 2020 року. Зазначимо, що окрім Новікова такі стипендії ще отримують чемпіон Європи та світу з боксу Олександр Хижняк та дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід.

 

 

Нагадаємо, що також Національний олімпійський комітет України виплачує 60  стипендій провідним атлетам, які продовжують підготовку до Олімпійських ігор у Токіо та Пекіні, переможцям та призерам Юнацьких олімпійських ігор, Європейських юнацьких олімпійських фестивалів та спортсменам-переселенцям із тимчасово окупованих територій.

Прочитано 208 раз Последнее изменение Четверг, 19 Декабрь 2019 00:26

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить