Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 SPORT UI : святковий настрій та наші ексклюзиви

У випуску: яскраве шоу, присвячене Дню фізичної культури та спорту в Кропивницькому театрі корифеїв; дебют кропивничанина на Діамантовій лізі та феноменальний рекорд у стрибках із жердиною; ексклюзивне інтерв’ю президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула; всеукраїнська спартакіада серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

24 Сентября 2020

Мониторинг обменных курсов
Вторник, 17 Декабрь 2019 17:40

Кропивницький журналіст Юрій Ілючек визнаний найкращим за версією НОК

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2019-го року. У номінації «Найкращі спортивні журналісти» НОК України визначив наступних лауреатів: Юрій Ілючек (Центральноукраїнське бюро новин, м. Кропивницький), Микола Моторний («Сільські Вісті», м. Київ), Марія Шпира (Інтернет-портал «Панорама production», м. Львів).

У роботі Комісії взяв участь президент НОК України Сергій Бубка. Він відзначив активну роботу Комісії та тісну співпрацю НОК з мас-медіа.
«Сьогодні особливе значення має підтримка спортивних ЗМІ, і хотілося б, щоб обсяг спортивного контенту у нашому інформаційному просторі лише збільшувався. Хочу відзначити плідну співпрацю Національного олімпійського комітету з представниками засобів масової інформації. У спортивних журналістах ми бачимо надійних партнерів та однодумців», - підкреслив Сергій Бубка.
«Зі свого боку, ми докладаємо зусиль аби зробити цю співпрацю максимально продуктивною. Вчора на засіданні робочої групи Антуражної Комісії НОК, яку проводили з пресаташе наших федерацій, шукали нові шляхи удосконалення взаємодії між атлетами та пресою. Ми намагаємося сприяти відзначенню професійних якостей наших журналістів не лише під час професійних свят, а й за допомогою традиційних конкурсів – «Світ спорту», «Україна олімпійська», спортивний фотоконкурс», - додав президент НОК.
Відзначимо, що метою Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.
НОК України

Прочитано 150 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить