Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Sport UI : Чи виживе український спорт

У черговому випуску авторської  програми Юрія Ілючека – експертна оцінка віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула про особливості спортивного карантину, критичне скорочення спортивного бюджету, наслідки перенесення Олімпійських ігор в Токіо, сучасні виклики та підготовку спортсменів в умовах надзвичайної ситуації.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

05 Апреля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Пятница, 15 Ноябрь 2019 18:30

Сюжети спортивного журналіста, Юрія Ілючека, отримали нагороди конкурсу НОК

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Сьогодні, в Ірпіні в Національному університеті фіскальної служби України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів всеукраїнського конкурсу телевізійних програм " Світ Спорту". Конкурс проходить за підтримки НОК України.

Участь взяли телевізійні проекти із 15 регіонів України. Нагородження проводилося в 9-ти номінаціях. Дуже приємно, що авторитетне жюрі, до якого входили олімпійські чемпіони та призери, переможці світових і європейських першостей, керівники комісій НОК України та провідні українські спортивні журналісти, відзначило два сюжети програми Sport UI "Олімпійський бадмінтон" та "Зимові розваги". Вони були представлені в номінаціях " За найкраще втілення ідей олімпізму" та "Спорт для всіх".

Дивітся: Героїчна нічия

cbn.com.ua

Прочитано 122 раз Последнее изменение Пятница, 15 Ноябрь 2019 18:54

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить