Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 Олександр Поворознюк про вихід в УПЛ

Президент футбольного клуба «Інгулець» Олександр Поворознюк про вихід команди із Петрово в УПЛ.

 

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча
Мониторинг обменных курсов
Вторник, 24 Сентябрь 2019 14:28

Добудова спортивних споруд у Кропивницькому затягується до наступного року

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Кропивницьку спортшколу, що у Дендропарку, планують відкрити вже наступного року. Про це повідомила заступниця начальника обласного управління освіти, науки та спорту Ульяну Соколенко. Реконструкція спорткомплексу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2, що розташована на вулиці Академіка Тамма вже на завершальному етапі.

Після завершення ремонту спортивний комплекс матиме сучасний та привабливий вигляд, стане основною базою для підготовки спортсменів області і одним з головних майданчиків для проведення національних змагань з багатьох видів спорту.
Загальна вартість робіт – складає 47,3 мільйона гривень. Реалізацію проекту розпочато у 2017 році.
У подальшому планується оновлення та осучаснення спортивного комплексу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Надія", що на вулиці Великій Пермській, 1. Вже цього року на розробку документації виділено один мільйон гривень.

Ще один довгобуд, реконструкцію стадіону факультету фізичного виховання педуніверситету прокоментував у своєму Facebook, депутат VIII скликання ВР України, Олександр Горбунов.
-    Восени 2017 року мені здавалося, що це буде швидко та просто, але весь цей час з’являлись або технічні, або фінансові, або якісь інші проблеми, які не давали можливості завершити реконструкцію стадіону факультету фізичного виховання педуніверу.
Дуже хотілось, щоб цей об’єкт був зданий разом з ремонтом вулиці Велика Пермська, який проведено теж за кошти Державного бюджету України, хотілось також, щоб така яскрава територія міста стала оновленою одночасно.
Сподіваємось, що хоча б наступного року, ці важливі для міста спортивні обїекти будуть добудовані.
За метериалами: kr.depo.ua та Facebook

 

Прочитано 197 раз Последнее изменение Вторник, 24 Сентябрь 2019 14:35

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить