"Мотор" заявляється в SEHA-League

Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Sport UI: футбольний випуск

Ексклюзивні інтерв’ю голкіпера донецького «Шахтаря» та збірної України Андрія П’ятова та виконавчого директора ФК «Зірка» Андрія Перевозника про сьогодення та тріумфальний Кубок УЄФА 2009 року.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

01 Июня 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Среда, 03 Июль 2019 14:22

"Мотор" заявляється в SEHA-League

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

7-разовий чемпіон України опублікував відкритий лист, в якому виклав свою позицію щодо свого дебюту в міжнародному проекті SEHA-League

З майбутнього сезону запорізький «Мотор» збирається дебютувати в SEHA-League - турнірі, в якому беруть участь чемпіони Словаччини, Хорватії, Угорщини, Румунії, Білорусі, Сербії, Північної Македонії, Боснії і Герцеговини. Переможцем турніру в минулому сезоні став «Вардар» (Північна Македонія), який паралельно переміг і в розіграші Ліги чемпіонів (!). Прийнявши пропозицію взяти участь в майбутньому сезоні в SEHA-League, «Мотор» зіткнувся з нерозумінням цього кроку з боку Федерації гандболу України. ФГУ бентежить факт, що одним із спонсорів SEHA-League є Газпром. Однак, дотримуючись цієї логіки, донецький «Шахтар» повинен відмовитися від участі в груповому турнірі футбольної Ліги чемпіонів, адже Газпром є також одним із спонсорів Ліги чемпіонів УЄФА.

На жаль, керівники ФГУ не розуміють, що участь в такому конкурентному турнірі як SEHA-League принесе користь і відкриє нові можливості для гандбольного клубу «Мотор» і мінімум 7 наших гравців - членів національної збірної України, а також для ФГУ в цілому, - зазначає у відкритому листі керівник клубу Олімпій Покатов. - Керівництво ФГУ, можливо, не в курсі, що «Мотор» через відсутність належного рівня конкуренції у внутрішньому чемпіонаті, з метою пошуку якісних спаринг-партнерів змушений щорічно в січні виїжджати до Німеччини, Польщі, Словенії, Білорусі.

У відкритому листі Олімпій Покатов підкреслює, що Міністерство молоді та спорту України 4 червня 2019 року проінформувало керівництво ФГУ про певні обмеження, але вони абсолютно не стосуються клубних питань і тим більше SEHA-League. Ніякої заборони на виступ клубних українських команд в змаганнях на території європейських країн не існує !

Прочитано 122 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить