Версия для печати
Среда, 20 Февраль 2019 13:06

Олена Підгрушна : "Ці люди фактично врятували мені життя"

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

Завдяки допозі президента НОК України Сергія Бубки олімпійська чемпіонка зможе вирішити проблеми зі здоров'м і продовжити спортивну кар'єру

Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна через стан здоров’я не змогла взяти участь в гонках етапу Кубка світу в канадському Кенморі.

Після  консультацій з тренерським штабом та президентом ФБУ Володимиром Бринзаком було прийнято рішення повернутись до України і пройти поглиблене медичне обстеження.

Олена звернулася за допомогою посприяти в організації обстеження до президента НОК України Сергія Бубки, з яким часто радиться та спілкується.

НОК оперативно організував обстеження Олени висококваліфікованими спеціалістами в одному з найкращих медичних центрів світу «Кардіо плюс», який очолює видатний медик Ілля Ємець. Зазначимо, що між НОК і центром «Кардіо плюс» підписано меморандум про співпрацю. Наразі реалізовується програма поглибленого медичного обстеження близько 130 провідних спортсменів, які готуються до Олімпійських ігор в Токіо-2020.  За підсумками обстеження  Олени Підгрушної  була виявлена гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м’язу та визначена система відновлення.

Ось як прокоментувала кореспонденту СВN ситуацію сама Олена Підгрушна:

Я дуже вдячна Сергію Назаровичу Бубці. Саме президент НОК України посприяв тому, що моє обстеження пройшло в Центрі «Кардіо плюс» у Іллі Миколайовича Ємця. Певною мірою можна сказати, що ці люди врятували мені життя. Звичайний кардіолог не зміг би розібратися в тому, як працює «спортивне серце». У мене абсолютно нестандартна ситуація, коли звичайна кардіограма була ідеальною, а от під час навантажень і гонок стала почувати себе погано.  Тут потрібно було все робити швидко. І спеціалісти дуже високої кваліфікації змогли розібратися в суті моєї проблеми й встановили діагноз : гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м’язу. Зараз визначаються остаточні засоби лікування. Та головне, що лікарі вже знають, що і як потрібно робити. Зараз моєму життю і здоров’ю нічого не загрожує, але поспішати немає сенсу. Якби продовжила змагатися, то це могло привести до фатальних наслідків. Тому виступати поки що не буду. Лікарі кажуть, що потрібен місяць чи два перепочинку, а потім можна буде повернутися до тренувань і стартів.

Тож, іще раз хочу подякувати Сергію Бубці, друзям із НОК та лікарю від Бога Іллі Ємцю за їх людяність, чуттєвість та турботу. Також дякую усім за підтримку та добрі слова. Все буде добре.

 

Джерело: СВN

Прочитано 261 раз

Последнее от SportРепортер

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить