Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


SportUI: про головні спортивні новини Кіровоградщини (від 18.02.20)

Детальніше по спорт Кіровоградщини – в програмі SportUI.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

27 Февраля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Среда, 12 Сентябрь 2018 18:00

Вони поїдуть до Аргентини

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

55 юних атлетів представлятимуть Україну на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі. На цих змаганнях будуть виступати два представники Кіровоградщини - легкоатлет Олег Дорощук та Ярослав Ткач у спортивному скелелазінні

Поіменний склад команди відповідно до здобутих українськими спортсменами ліцензій для участі в Іграх та пропозицій національних федерацій з олімпійських видів спорту затвердив Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України.

Українці виступатимуть в 22-х видах спорту, а саме: бадмінтоні, баскетболі 3х3, боксі, боротьбі вільній, велоспорті, веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, спортивній акробатиці, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тхеквондо, фехтуванні.

Наші юні олімпійці, які вибороли право захищати честь України на найпрестижнішому спортивному форумі Планети, представляють 19 регіонів країни.

Треба відзначити, що ще 2 ліцензії (у важкій атлетиці) знаходяться у стадії очікування підтвердження.

В олімпійському Буенос-Айресі протягом 12 днів змагатимуться 3998 юних атлетів (1999 хлопців та 1999 дівчат) віком 15-18 років з 206-ти країн, які розіграють нагороди у 32 видах спорту.

Відзначимо, за історію виступів на літніх та зимових Юнацьких Олімпійських іграх українці здобули 70 медалей, двадцять з яких найвищого ґатунку, 22-і срібних й 28 бронзових.

З повним складом юнацької Олімпійської команди на ЮОІ-2018 можна ознайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/sklad-ukrainskoi-komandi/

Прочитано 333 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентябрь 2018 18:11

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить