Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 Феерия Шахтера и другие футбольные новости

Стартовал новый спортивный проект на платформе Youtube . Этот проект предполагает авторские видеоблоги, интервью, эксклюзивные репортажи, спортивные прогнозы и еще много интересного, касающегося спортивной жизни Кировоградщины, Украины и мировых спортивных стартов. Первый выпуск о самом насущном - Лиге Европы!

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

12 Августа 2020

Мониторинг обменных курсов
Вторник, 13 Март 2018 14:58

Українців у Тюмені не буде

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)
Українців у Тюмені не буде Костя Клименко, сайт Федерації біатлону України

Сьгодні прийняте рішення про те, що збірна України з біатлону не поїде на заключний етап Кубку світу до Росії. Хоча раніше була інформація про згоду українців на виступі в Тюмені.

Збірна України з біатлону не братиме участі у 9-му етапі Кубка світу, що пройде в Тюмені (Російська Федерація). Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.
"Сьогодні мав зустріч із президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Обговорювали ситуацію, яка склалася навколо проведення останнього етапу Кубку світу з біатлону. Держава не має права втручатися у діяльність спортивних федерацій як окремих громадських організацій. Але всі правила мають винятки. Бо йдеться про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі у сфері спорту не дотримується антидопінгових правил. Було прийнято спільне рішення – збірна України не буде брати участь у дев`ятому етапі Кубку світу у Тюмені", – написав міністр.

Прочитано 349 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить