Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


SportUI: про головні спортивні новини Кіровоградщини (від 18.02.20)

Детальніше по спорт Кіровоградщини – в програмі SportUI.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

27 Февраля 2020

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Вторник, 13 Март 2018 14:50

Проект «Експерти біатлону-3» з зірками біатлону в Буковелі

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

18 березня 2018 року о 12:00 в “Музеї-садибі “Гражда” (Івано-Франківська область, с. Поляниця, вул. Вишні, 9А,) в рамках соціального проекту «Експерти біатлону–3» вболівальники переглянуть жіночу гонку переслідування та чоловічу естафету 8-го етапу Кубка світу в норвезькому Холменколлені. Компанію прихильникам біатлону складуть зірки українського біатлону.

 

Участь в зірковій зустрічі підтвердила віце-чемпіонка світу-2003 в естафеті Ірина Меркушина, батьки капітана чоловічої збірної Дмитра Підручного. Очікується підтвердження ще від декількох відомих біатлоністів, що завершили спортивну кар’єру.

 

На зустріч запрошуються всі бажаючі з палкою лобов’ю до біатлону!

 

"Де ж ще закривати зимовий сезон, як не в Буковелі? Затишний готель, гостинні господарі. Цей олімпійський сезон був не простий. Були і невдачі, і приємні моменти, можливо, наші спортсмени ще порадують в фінальних стартах. Було б добре завершити сезон на позитивній ноті" - повідомила Ірина Володимирівна Меркушина.

 

“Ми кохаємся в біатлоні. Ми його любимо, завжди підтримуємо нашу збірну. Хочемо сприяти популяризації цього прекрасного виду спорту і залучити більше вболівальників. Біатлон - це майбутнє нашої нації!” – відмітив власник “Музею-садиби “Гражда” Олег Пастущин.

 

“Організувати таке свято біатлону, та ще й в Буковелі, – велика доброчинна справа. Дякую пану Олегу, що пішов на такий експеримент, дякую біатлоністам, що відгукнулись. Взагалі, усі 3 роки “Експерти біатлону” для мене суцільний експеримент. І те, що проект продовжує жити, дихати, відкривати нові імена і об’єднувати – все це говорить про велику потужну силу, що має наш улюблений біатлон“ – зазначила засновниця та ведуча проекту “Експерти біатлону” Альона Романова.

 

Під час зустрічі відбудеться автограф-сесія з відомими спортсменами, прогнозування, «живе» коментування, батл-вікторина на знання історії українського біатлону, а також інші конкурси і, відповідно, призи.

 

Підтримай українських біатлоністів разом з нами! Детальніше про проект  і новини можна дізнатись на офіційній сторінці «Експерти біатлону»: https://www.facebook.com/ekspertybiathlona/

 

Інформаційні партнери проекту «Експерти біатлону-3»:

BIGMIR.NET, SPORT.UA, СЕГОДНЯ.UA, BIATHLON.COM.UA, ISPORT.UA

 

ДОВІДКА

Соціальний проект «Експерти біатлону» - місце зустрічі експертів-біатлоністів, медіа-експертів та фанатів-експертів. На програму, окрім відомого біатлоніста, офіційно заявлений медіа-експерт (спортивний журналіст). Кожна редакція має право запропонувати свого спеціаліста для участі в проекті.

 

Медіа-експертами проекту «Експерти біатлону» стали: Костянтин Клименко, Валентин Щербачов, Денис Трубєцкой, Максим Кравець та інші.

 

Експерти-біатлоністи, що побували на проекті: Оксана Хвостенко, В’ячеслав Деркач, Сергій Седнєв, Василь Карленко, Ніна Проніна (Карасевич), Валентина Цербе-Несіна, Ірина Меркушина, Тетяна Водоп’янова, Руслан Лисенко, Андрій Дериземля, Олена Петрова, Ніна Лемеш, Лілія Вайгіна-Єфремова, Ніна Джима (Ільїна) та інші.

Прочитано 441 раз Последнее изменение Вторник, 13 Март 2018 14:58

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить