Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрій Хлівнюк

Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Останні новини

Четвер, 01 лютого 2018 00:56

З олімпійським завзяттям

Автор: 
Rate this item
(1 Vote)

Зима, а саме Новий рік – це година чудес! Очікування та передчуття свята і дива хвилюють наші душі та серця, навіть якщо ми вже давно не віримо у Діда Мороза. Проте, Новорічні та Різдвяні свята та зимові канікули привносять у життя юних спортсменів непередавані відчуття чарівності та містерій.

У «Палаці Спорту» м. Олександрія відбулися змагання, проведені за підтримки народного депутата України Анатолія Івановича Кузьменко та голови районної державної адміністрації Богдана Анатолійовича Курупа. У заході взяли участь юнаки та дівчата 10-12 років – вихованці ДЮСШ «Колос». Старти проводились серед команд, до складу яких входило 12 спортсменів. Естафети складалися із управ, які імітували літні та зимові види спорту і містили індивідуальні та парні завдання та мали символічні назви: «Олімпієць», «Велогонка», «Хокей», «Баскетбол», «Футбол», «Волейбол», «Гімнастика» , "Теніс", "Передав-біжі" та "Кулі Атлантів". Свято проходило на гарному організаційному рівні, всі команди продемонстрували жагу до перемоги. Такі емоції – радості та щастя на обличчях юних спортсменів хотілося б бачити щодня!

Боротьба за победу точилася серед представників десяти відділень ДЮСШ «Колос». У підсумку місця розподілилися наступним чином: Відділення футболу – смт Нова Прага (тренер Великий М.В.) – І місце; с. Головківка (тренер Голосенко О.В.) – V місце; с. Новоселівка (с. Комінтерн) (тренер Губа В. Л.) – ІХ місце; с. Войнівка (тренер Козоріз В. Б.) – ІV місце; сел. Приютівка (тренер Дюшко С.О) – VIII місце; с. Косівка (тренер Решетняк К.А.) – ІІІ місце; Відділення дзюдо (тренер Первак О.М.) – ІІ місце; Відділення боксу (тренер Котов Ю.М.) – X місце; Відділення легкої атлетики на базі Аграрного Ліцею (тренер Гриценко В.В.) – VI-VII місце; Відділення волейболу та тенісу настільного с. Олександрівка (тренер Душенко В.І.) – VI–VII місце.

Всім учасникам були вручені новорічні подарунки від народного депутата Анатолія Кузьменко та голови районної державної адміністрації Богдана Курупа. А заступник керівника РДА Олександр Безкровний презентував футбольні та волейбольні м'ячі призерам естафет, а також спортивне екіпірування, яке придбано для вихованців спортивної школи «Колос». Організатори та батьківський комітет ДЮСШ «Колос» висловлюють благодарність депутату міської ради А. Коломійцеву за постійну підтримку спортивної школи та начальнику відділу освіти РДА О. Полтавець за сприяння у проведенні дуже цікавого свята.

         Юрій Котов, спеціально для “СN

Read 619 times

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha