Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Olympic Day 2017 Кропивницький

Відеоролік, виготовлений на замовлення Кіровоградського обласного відділення НОК України та присвячений проведенню свята Олімпіського дня.

Олимпийские игры 2016
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

22 Января 2018

Cтроительная компания в Кировограде

Пятница, 12 Январь 2018 22:04

Вийшов із друку 1-й у 2018-му році номер газети «Спортревю New»

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Подарунком для справжніх уболівальників стане детальний календар міжнародних спортивних подій прийдешнього року з анонсами найбільш цікавих змагань та тих стартів, на яких українці можуть претендувати на нагороди.

 Також до вашої уваги − підсумки 2017-го для спортивної Кіровоградщини, велике інтерв’ю наставника «Зірки» U-21 Миколи Лапи з детальним аналізом виступу команди в першій частині сезону, чергові сторінки кіровоградського «зіркового» інтернаціоналу, дуже приємна інформація про першого в шаховій історії нашої області майстра спорту України, яким нещодавно став кропивничан Богдан Басько, та прев’ю майбутніх баталій чемпіонату області з футзалу, що поновлюється після невеличкої перерви.

Газету «Спортревю New» можна передплатити на 2018 рік та придбати в усіх відділеннях «Укрпошти», а свіжий номер також у продажу в фірмових кіосках «Україна-Центр» та в приватних розповсюджувачів періодичних видань.

 

Додати коментар

Прочитано 112 раз Последнее изменение Пятница, 12 Январь 2018 22:13

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить