Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Судді були проти нас

В передостанній день Олімпіади українці здобули ще дві нагороди, але враження від сьогоднішніх змагань й особливо суддівства вийшли не дуже позитивними. Детальніше в відеблозі нашого кореспондента в Буенос-Айресі Юрія Ілючека.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

19 Октября 2018

Система Gidrolock в Кировограде

Пятница, 12 Январь 2018 22:04

Вийшов із друку 1-й у 2018-му році номер газети «Спортревю New»

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Подарунком для справжніх уболівальників стане детальний календар міжнародних спортивних подій прийдешнього року з анонсами найбільш цікавих змагань та тих стартів, на яких українці можуть претендувати на нагороди.

 Також до вашої уваги − підсумки 2017-го для спортивної Кіровоградщини, велике інтерв’ю наставника «Зірки» U-21 Миколи Лапи з детальним аналізом виступу команди в першій частині сезону, чергові сторінки кіровоградського «зіркового» інтернаціоналу, дуже приємна інформація про першого в шаховій історії нашої області майстра спорту України, яким нещодавно став кропивничан Богдан Басько, та прев’ю майбутніх баталій чемпіонату області з футзалу, що поновлюється після невеличкої перерви.

Газету «Спортревю New» можна передплатити на 2018 рік та придбати в усіх відділеннях «Укрпошти», а свіжий номер також у продажу в фірмових кіосках «Україна-Центр» та в приватних розповсюджувачів періодичних видань.

 

Додати коментар

Прочитано 306 раз Последнее изменение Пятница, 12 Январь 2018 22:13

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить