Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Майже прощання з Мінськом

Про черговий день Європейських ігор, з якими, на жаль, доводиться прощатися

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

20 Июля 2019

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Вторник, 02 Январь 2018 15:42

Найкращі серед кращих

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)
Учасники свята Учасники свята

Нам дуже приємно, що кропивницька ОСДЮШОР-2, за підсумками конкурсу профільного Міністерства, вже не вперше визнана Найкращою спортивною школою олімпійського резерву в Україні. Тож, напередодні Нового Року, у вихованців, тренерів і адміністрації спортивного закладу був дійсно піднесений і святковий настрій.

А на новорічне свято завітали ініціатор будівництва школи, колишній начальник облспоркомітету, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Березан, ще один керівник спортивної галузі Кіровоградщини, член НОК України, перший віце-президент Федерації бейсболу та софтболу України Володимир Ковальов, який зробив усе, що можливо, для того, щоб наша ДЮСШ отримала статус спортивної школи олімпійського резерву, державний тренер з легкої атлетики Валерій Заботкін та заслужений журналіст України Юрій Ілючек, який бачив та описував майже всі віхи історії спортивного закладу.

Розпочинаючи свято, директор ОСДЮШОР-2, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Віталій Винокуров зазначив, що є три події, які надихають та окриляють усіх причетних до роботи школи. Перш за все – це чергова перемога у всеукраїнському конкурсі, друге – це початок будівельних робот, а це значить, що наступне свято відбудеться вже у відновленому сучасному приміщенні й третє – це проведення у Кропивницькому в 2018 році чемпіонату Європи з бейсболу в групі С, що дозволить суттєво оновити матеріальну базу не тільки в самій школі, але й на бейсбольному стадіоні, який також підпорядкований ОСДЮШОР-2. Тож, як відзначив Віталій Миколайович, дякуючи усім за цьогорічні досягнення, попереду нові, ще кращі досягнення та злети. Саме про це говорили й почесні гості, які побажали спортсменам і тренерам нових перемог, а керівництву – реалізації всіх планів.

Ну й зрозуміло, що були нагороди, привітання та овації. Саме так зустрічали всі присутні вручення посвідчень майстрів спорту України та дипломів софтболісткам – Юлії Малік, Дарині Липовець, Олені та Дар’ї Вершиніним, Марії Лимаренко, Світлані Козаченко, Роксані Панченко, Анастасії Мороз, Олені Фустій, Юлії Мизь, Аліні Полімоновій, Дар’ї Кобилянській, Вікторії Крицькій та Ірині Либі. А ще дипломи отримали чемпіонки України серед дівчат – Тетяна Жук, Єлизавета Миронченко, Наталія Єлчіна, Аліна Константінова та тренер-викладач Олена Шанцова.

А дорослі бейсболісти Кіровоградщини мають гідну зміну, адже 8 вихованців ОСДЮШОР-2 – В’ячеслав Бабій, Сергій Тритяк, Георгій Гвритішвілі, Єгор Любченко, Олексій Савченко, Ігор Лукін, Дмитро Попюк, Андрій Бойко – стали переможцями кваліфікаційного турніру чемпіонату. Подяки за плідну й ефективну працю отримали заслужені тренери України Сергій Лимаренко, Руслан Дейкун, Олег і Юрій Бойко.

Та й вихованці відділення легкої атлетики досягли чималих успіхів. А свідченням цьому є перемоги та призові місця на всеукраїнській арені учасника Олімпійських ігор і чемпіонату світу, багаторазового чемпіона України зі стрибків у висоту Дмитра Яковенка, та юних учнів Геннадія Здітовецького Антона Мокряка, Олега Тикула й Андрія Ауліна. Ну а тренерський тандем Наталії та Володимира Абраменків може пишатися своїми підопічними: срібним та бронзовим призерами чемпіонату України Катериною Дзюбіною та Вікторією Єрмолаєвою. А Павло Армашов виховав срібну призерку чемпіонату України Анастасію Каргополову. Ну й зрозуміло, що не могли не відзначити наставників – Володимира Абраменка, Геннадія Здітовецького та Олександра Дарієнка.

Порадували своїх шанувальників та, звісно ж, тренерів – Віктора та Вадима Саласенків вихованці відділення боксу – бронзовий призер ЧУ серед чоловіків до 22-х років Павло Гореленко, учасник чемпіонату Європи серед чоловіків до 22-х років, де посів 5-те місце, Юрій Бирзул, продовжувач славної боксерської династії – Дмитро Червяк та ще один бронзовий призер ЧУ серед чоловіків до 22-х років Анрій Щуцький.

Ну, й нарешті, бронзові нагороди на Кубку України з футзалу здобули підопічні Євгена Дзюбіна та Сергія Матковського – Марат Дзюбін, Роман Зінченко, Єгор Таран, Олександр Матковський, Олексій та Михайло Сваток, Євген Андрейченко, Владислав Грічковський, Данило Тесля та Павло Головін.

Немає сумніву, що з таким настроєм і такими відмінними перспективами дружний колектив ОСДЮШОР-2 продовжить сходження до нових вершин і ми ще обов’язково побачимо вихованців школи на світовому та європейському п’єдесталі.

Ігор Берладін, «Спортревю New»

 
Прочитано 1006 раз Последнее изменение Вторник, 02 Январь 2018 15:48

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить