Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Вдалий дебют у ДЮФЛ України

Дві юнацькі команди ФК "Зірка" переможно розпочали свій шлях у Дитячо-юнацькій футбольній лізі.

Зимние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

21 Сентября 2018

Система Gidrolock в Кировограде

Понедельник, 09 Октябрь 2017 19:09

Несподівано впевнено

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Нещодавно у Дніпрі, в оновленій арені «Олімпія-плюс», пройшов всеукраїнський фестиваль «Здорова молодь – здорова нація», в якому взяли участь представники 15 областей країни.

І тут, доволі несподівано, перемогу святкували саме представники Кіровоградщини. Адже до цього на подібних стартах наші земляки “зірок із неба не хапали”.

Зазначимо, що конкурс проводився під егідою центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Честь нашої області захищали студенти другого курсу факультету фізичного виховання Дмитро Шерстюк та Лілія Биканова, які займаються на відділенні підвищення спортивної майстерності з настільного тенісу під керівництвом тренера Олександра Брояковського. Представником команди від ЦДПУ імені Володимира Винниченка було делеговано голову студентської спортивної спілки ФФВ Сергія Руденка. Обласний центр «Спорт для всіх» представляла його незмінний керівник – Марина Мариніна.

Програма змагань включала в себе настільний теніс, силові вправи та комбіновану естафету. Варто відзначити, що організатори доклали максимум зусиль для успішного проведення фестивалю. Тож студенти нашого ФФВ повною мірою скористалися гостинністю Дніпра й досить упевнено вибороли перше місце, відірвавшись від найближчих переслідувачів на сім очок.

Переможця виявляли за найменшою сумою зайнятих місць у зазначених трьох вправах. Стабільно виступив Дмитро Шерстюк, який став третім в естафеті та двічі посів четверте місце – в настільному тенісі й силовій вправі, набравши в підсумку 11очок.

Лілія в настільному тенісі поступилася лише в фінальній зустрічі. У силовій вправі наша студентка стала п’ятою, але дещо провалила комбіновану естафету, де фінішувала тільки сьомою. В підсумку, наші «фізвоспівці» набрали 25 балів, що дало їм змогу святкувати перемогу.

Вже в понеділок вранці на факультеті фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка переможців вітали на урочистій лінійці.

Після нагородження нам вдалося взяти ексклюзивний коментар у чарівної Лілії Биканової:

-         Взяти участь у цьому конкурсі мені запропонував наш викладач Сергій Анатолійович Руденко. Звичайно ж, я одразу погодилась, адже дуже приємно, що з такої великої кількості достойних кандидатів на нашому факультеті обрали саме мене. Тим більше, що у програмі фестивалю був настільний теніс, яким я дуже давно займаюся. Відтак, це була чергова перевірка сил та нагода позмагатись із представниками інших регіонів. Та й загалом, хочеться іноді спробувати себе в інших сферах.

Що ж до самого конкурсу, то мені все сподобалося: місто, умови нашого проживання та заходи, які, що приємно, завжди усміхнені організатори влаштовували для учасників. Було справді круто. Напевно, завдяки отаким емоціям нам і вдалося вибороти перше місце. Користуючись нагодою, хочу подякувати Сергію Руденку та Марині Мариніній, які весь час були поряд із нами й дуже допомагали своїми порадами та підтримкою. Окрема вдячність також декану нашого факультету Анатолію Турчаку, який завжди сприяє тому, щоб організація всіх наших виступів була на найвищому рівні.

А на вищезгаданій лінійці також були відзначені студенти, які за останній час досягли неабияких результатів у баскетболі, художній гімнастиці, волейболі та інших видах спорту. Декан факультету, професор Анатолій Турчак та заступник декана Ольга Шевченко висловили свою вдячність студентам, які досягають успіху на всеукраїнській та міжнародній арені, прославляючи таким чином і факультет, і рідний університет та свою область.

Віктор Гайдаренко, «Спортревю New»

 

Прочитано 278 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить