Андрей Хлывнюк, фронтмен популярной украинской группы Boombox (Бумбокс), отказался от турне по США, чтобы защитить свою страну.

Лучший кадр вчерашнего матча
Вторник, 29 Октябрь 2013 18:00

У Кіровограді пройшов відкритий чемпіонат України та області з велоспорту

(8 голосов)

26-27 жовтня у Кіровограді в Гаю десантників проходив чемпіонат України та першість області з велоспорту в естафеті та груповій гонці, присвячені 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

У змаганнях брали участь 250 спортсменів, у тому числі 20 вихованців комунального закладу КДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

Вдало виступили на змаганнях представники кіровоградської спортивної школи. Олексій Науменко виборов перше місце в естафетній гонці серед чоловіків у складі збірної команди області, Іван Соломченко та Руслан Бондаренко завоювали перше місце в естафетній гонці серед юнаків, Шутько Владислав і Пономаренко Максим перемогли в естафетній гонці серед молодших юнаків, Пташинська Валентина виборола друге місце в естафетній гонці серед жінок, Соломченко Іван посів третє місце у груповій гонці серед юнаків. Тренують спортсменів Юрій Симоненко, Ольга Заворітня, Наталія Канюк. Переможці та призери змагань нагороджені дипломами і медалями Міністерства молоді та спорту України.