Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Святковий калейдоскоп Sport UI

Авторська спортивна інформаціонно-аналітична програма Юрія Ілючека для телеканалу "Вітер".
День фізичної культури та спорту  у Кропивницькому.

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

18 Сентября 2019

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Воскресенье, 23 Август 2015 19:33

Ігор Главан: «Другий чемпіонат світу, і знову я – четвертий»

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)
фото: ФЛАУ фото: ФЛАУ
У другий день чемпіонату світу-2015 наш земляк, вихованець старшого тренера Кіровоградської області з лекої атлетики Володимира Абраменка Ігор Главан посів четверте місце у ходьбі на 20 км. Це поки що найкращий результат українців у Пекіні.
Ігор весь час тримався у групі лідерів, і зі своїм найкращим результатом у сезоні – 1:20.29 – 32-ма секундами поступився бронзовому призеру – канадцю Бенджаміну Торну. Золоту нагороду виграв іспанець Мігель Анхель Лопес.
 
- Це мій другий чемпіонат світу, і знову четверте місце, - розповідає Ігор Главан. – Тільки тоді це було на дистанції 50 км, тут на 20-ці. Боротьба була дуже напружена, тяжко, трошки жарко. Але, можна сказати, що все ж погода нам сьогодні сприяла – прохолодніше, ніж у попередні дні. Звичайно, хотілося в призах бути, але все одно не погано, не очікував від себе.
- Десь в середині дистанції вас там ледве не скинули з групи. Як це відбувалося?
- У 20-ці група може переключитися, а потім знову піти своїм темпом. Тому тут треба реагувати на такі переключення. Бо якщо група тебе скине, то самому буде потім тяжко. Я раніш спеціалізувався на дистанції 50 км, де все трошки по-іншому. Але ми з тренером попрацювали і він захотів, щоб я на 20 км стартував. На Кубку світу-2014 я також біг цю дистанцію, був 7-м. Тут вдалося показати найкращий результат в сезоні, а також виконати норматив на Олімпійські ігри. Не на всі сто відсотків, але задоволений.
- 50 км ви на цьому чемпіонаті світу також бігтимете. Встигнете відновитися?
- Думаю, так. Найкраще відновлення – це активний відпочинок. Це, звичайно, тренування раз в день, крос, ходьба, біг, масаж, в сауну хочу сходити.
- Для змагань в таку спеку, за таких специфічних погодних умов, необхідно було проводити спеціальну підготовку. У вас вона була?
- Так, хочу подякувати Федерації легкої атлетики України, Мінмолодьспорту, які зробили нам збори в Туреччині на висоті 2200 метрів, а ми підіймалися там ще й на 3200 метрів. Ця підготовка пройшла вдало. Добре, що повірили тренеру, пішли на зустріч і зробили нам такі збори. В Туреччині була спека, якраз доречна в плані підготовки до Пекіну.
Прочитано 760 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить