Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Найкращий кадр вчорашнього матчу

П'ятниця, 24 січня 2014 22:36

"Донбас" у плей-офф КХЛ

(5 votes)

Український хокейний клуб вже у другому своєму сезоні у Континентальній хокейній лізі справив справжній фурор та достроково оформив путівку до плей-офф. Причому оформили цю перепустку підопічні Андрія Назарова у грі з лідером регулярного чемпіонату санкт-петербурзьким СКА. Тепер у Донецьку вболівальники вже всерйоз розраховують, що їхня команда може замахнутися на головний трофей – Кубок Гагаріна.

Суперник "Донбасу" визначиться нескоро - зважаючи на все, боротьба за розподіл місць у Західній конференції вестиметься аж до кінця регулярного чемпіонату на початку березня. А підопічні Андрія Назарова стали однією з чотирьох команд у Лізі, яким вдалося двічі в сезоні завдати поразки грізному супернику: окрім донеччан це вдалося "Локомотиву", "Сибіру", "Салавату Юлаєву" та "Торпедо". Однак так упевнено, як "Донбас" ці клуби не перемагали. Нагадаємо, що на початку чемпіонату українці виграли у СКА 4:2 у Санкт-Петербурзі.

У донецькому поєдинку господарі майданчика знову здолали пітерців із таким самим рахунком. У першому періоді команди обмінялися точними пострілами, а в другій 20-хвилинці "Донбас" збентежив суперника голом у роздягальню - Євген Піганович виявився точним на добиванні після кидка Лукаша Кашпара. Ну а переможну крапку у матчі на 50-й хвилині поставив капітан команди та один із небагатьох українців у складі Руслан Федотенко.