Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрій Хлівнюк

Андрій Хлівнюк, фронтмен популярної української групи Boombox (Бумбокс) відмовився від турне США, заради того, щоб зі зброєю захищати свою державу від рашистської агресії

Олімпійські ігри 2022 у Пекіні
Кадр дня Спортрепортер
Найкращий кадр вчорашнього матчу

Останні новини

Четвер, 23 січня 2014 21:20

Марина Машина: «Наші танцюристи – це бійці, які ставлять собі серйозні завдання»

Автор: 
Rate this item
(8 votes)

Минулий рік для клубу «Олімп» пройшов на хвилі успіху. Хоча це закономірна винагорода за витрачені зусилля та додана старанність. Не кожен готовий присвятити себе улюбленій справі. Люди звикли до буденності та очікування дива. Але диво в нас самих і в нашому прагненні його відкрити.

Впевненість, сила, витримка, гарне тіло і граціозність рухів – це ті приємні бонуси, які отримують нагороду, які займаються спортивними танцями. І це не рахуючи можливості побачити світ, і не просто побачити, а спілкуватися, тренуватися, виступати і досягати спортивних висот на найкращих танцювальних майданчиках. І олімпійці готові йти до чергових перемог у новому 2014 році

!Танцювальний клуб «Олімп» під керівництвом Марини Машиної цього року готується відсвяткувати своє 15-річчя. За цей час йому вдалося з невеликого, нікому не відомого, перетворитися на один із найкращих танцювальних колективів області, який

має легалізоване право на провадження своєї діяльності, а саме організація, проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту, підготовка спортсменів до змагань зі спортивних танців, що підтверджують ліцензії, договору про співпрацю з управлінням спорту, офіційне право представництва виду спорту в області від національної організації. А це вже показник роботи на найвищому рівні.

В «Олімпі» займаються діти різного віку, починаючи з 4-х років. Поступово вони освоюють програму 10 танців: 5 танців європейської програми – повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та 5 танців латиноамериканської – самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв. Після початкової підготовки формують спортивні пари, котрі займаються за індивідуальною програмою. З цього моменту починається їхнє сходження на Еверест успіху.

Дуети, що сформувалися, беруть участь у змаганнях, накопичують результати, отримують очки, які поступово переходять у танцювальні класи. Особливу когорту танцюристів представляють спортивні дуети Е, D, C, В, А та міжнародного класу S. Саме вони привозять до клубу нагороди, кубки з великих всеукраїнських та міжнародних турнірів та змагань. Так, у травні 2013 року спортсмени Олімпу отримали три нагороди від мера міста Мармаріс у Туреччині на міжнародних змаганнях, золоті медалі та кубки переможців на рейтингових турнірах у Харкові, Львові, Києві, Черкасах, Кривому Розі.

Загалом, 2013 рік був дуже успішним для молодого колективу – 30 золотих, 16 срібних та 13 бронзових медалей. Ці та інші нагороди дозволили юним олімпійцям поповнити когорту спортсменів-розрядників Олімпу, які виконали норми Єдиної спортивної класифікації України, ще двома кандидатами у майстри спорту, шістьма спортсменами – першорозрядниками, ще шістьом присвоєно другі дорослі розряди,

1 спортсмен отримав третій спортивний розряд, юнацький спортивний розряд надано дев'яти танцюристам.

Найрезультативнішими у минулому танцювальному сезоні були виступи спортивних пар у складі Родіон Камшиленко та Оксана Сотніченко, Іван Петрушевський та Анастасія Солдецька, Микита Мачулка та Валерія Бровко, Влад Колодій та Валерія Дударенко, Ругало Богдан та Ругало Діана, Ругало Дмитро та Комісарук.

Ми щиро вітаємо нашого тренера Володимира Сергійовича Мачулку та його пари із досягненнями у Кубку Союзу громадських організацій спортивного танцю України за результатами 2013 року!!!!

Камшиленко Родіон та Сотниченко Оксана – переможці у категорії «молодь 1» та бронзові призери у «дорослих» у латиноамериканській програмі, Петрушевський Іван та Солдецька Анастасія – срібні призери у «Юніорах 2» у латиноамериканській програмі, Мачулка Микита та Бровко вікової категорії "ювенали 1". Збірна команда клубу з 9 пар гідно представила область на закритому чемпіонаті СДОСТУ, який пройшов 17-19 січня в Києві, і тому підтвердження 2 золоті медалі в рейтингових категоріях та загальне 4 місце з 24 команд з усіх областей України.

Окрім змагань, вихованці колективу виступають із концертною програмою, яку демонструють на фестивалях. Минулий рік вони розпочали із незабутнього фестивалю в Австрії. У поїздці їм вдалося відвідати три країни – Угорщину (Будапешт), Австрію (Відень) та Польщу. Нагородою стали 5 кубків, з якими «олімпійці» повернулися додому, а сама поїздка була чудовою нагодою красиво, з користю для справи та перспективою на майбутнє провести час.

Зараз робота клубу спрямована на підготовку до 15-річчя: готується ювілейна концертна програма, нові вистави, костюми, ідеї...

У планах – фестивалі з України та за кордоном, турнір у Польщі та графік роботи з 25 змагань та навчальних семінарів, серед яких національний чемпіонат України та інші статусні заходи.

Марина Машина дякує танцюристам, їхнім батькам та викладачам за відмінні результати роботи, за їх єдність у досягненні поставлених цілей і стверджує:

«Наші танцюристи – це бійці, які ставлять собі серйозні завдання. І ми працюємо для того, щоб допомогти їм стати першокласними професіоналами, які впевнено та результативно йдуть по життю»!

Read 804 times Last modified on Четвер, 23 січня 2014 22:28

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha