Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 Ой у лузі червона калина / The Kiffness x Андрей Хлывнюк

Андрей Хлывнюк, фронтмен популярной украинской группы Boombox (Бумбокс), отказался от турне по США, чтобы защитить свою страну.

Олимпийские игры 2022 в Пекине
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

19 Мая 2022

Пятница, 20 Декабрь 2013 12:31

Спортивний екзамен – на відмінно!

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)

Двічі на рік уся спортивна спільнота Кіровоградського обласного осередку Федерації панкратіону України збирається для обміну досвідом на атестаційні семінари. Грудень – найкращий час для цього, адже спортсмени вже встигли мобілізувати свої сили після літніх канікул, а от ті, хто цього року лише вступив до спортивних лав, уже має що показати.

15 грудня м. Кіровоград зібрало біля сотні бійців зі всієї області, а також гостей з Миколаєва та Черкас. Протягом двох з половиною годин з хлопцями та дівчатами працювали найкращі тренери області – Вєтров Олег, Краснюк Сергій та Сулима Олег (Новгородківський осередок), Гусак Олександр (Кіровоградський осередок), Слуцький Олексій (Знам’янський осередок). Спортсмени, незважаючи на втому та напружену робочу атмосферу, засвоювали нові прийоми, вивчали теорію та практику боротьби та ударної техніки.
Після цього відбулася атестація – своєрідний екзамен, який дав змогу дітям або підтвердити існуючий рівень кваліфікації, або довести свою відповідність більш високому розряду та отримати пояс відповідного кольору. Учасники успішно виконали всі нормативи, продемонстрували свої навички в спарингах. Усього сертифікати про підвищення рівня кваліфікації отримали 92 спортсмена, в тому числі троє дівчаток. Усі вони довели, що тренування для них – процес постійного розвитку та самовдосконалення.
Вітаємо всю спортивну родину панкратіоністів з вдало пройденим випробуванням! Бажаємо нових звершень в наступному році та веселих зимових свят!

А.Гончаренко, секретар Кіровоградського ООФПУ

Прочитано 882 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить