Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры


Майже прощання з Мінськом

Про черговий день Європейських ігор, з якими, на жаль, доводиться прощатися

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

20 Августа 2019

Система Gidrolock в Кировограде

Баннер Амбит
Суббота, 07 Декабрь 2013 21:04

Чвертьфіналісти відомі

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

В спортивному залі ДЮСШ міста Знам’янка відбувається Кубок з футзалу, який присвячений відзначенню 70-ї річниці з дня визволення міста  від фашистських загарбників, завершився груповий етап.

Груповий етап.

 

Група 1

№        Команда         В         Н         П         М        О

1.         Буревісник-3  3          0          0         40:6     9

2.         Олімп             2          0          1         26:17    6

3.         Чайка             1          0          2         16:26     3

4.         Титан             0          0          3          6:39      0

1 тур. 30 листопада-1 грудня

11.30.  Буревісник-3  -  Титан -  18:1

12.40   Олімп - Чайка -  9:7

2 тур. 1 грудня

15.10   Буревісник-3  -  Чайка -  15:3

14.20   Олімп -   Титан -  15:3

3 тур. 7 грудня

10.10   Буревісник-3  -          Олімп 7:2

11.00   Чайка  -          Титан  6:2

Група 2

№        Команда         В         Н         П         М        О

1.         Буревісник-1  3          0          0         28:4     9

2.         Богданівка      1          1          1          9:14     4

3.         Граніт             0          2          1          10:13   2

 

4.         Свобода         0          1          2          7:23      1

 

1 тур. 30 листопада

10.40.  Буревісник-1  -          Свобода         14:0

14.00   Богданівка      -          Граніт 3:3

2 тур. 1 грудня

13.30   Буревісник-1  -          Богданівка      9:2

09.20   Свобода         -          Граніт 5:5

3 тур. 7 грудня

09.20   Буревісник-1  -          Граніт 5:2

13.30   Богданівка      -          Свобода         4:2

Група 3

№        Команда         В         Н         П         М        О

1.         Буревісник-4  3          0          0         35:2     9

2.         Будівельник   1          0          2          13:24   3

3.         FC QIWI        1          0          2          10:21   3

4.         Знам'янка-2   1          0          2          12:23   3

1 тур. 30 листопада

12.20.  Буревісник-4  -          FC QIWI        13:1

09.50   Знам'янка-2   -          Будівельник   9:7

2 тур. 1 грудня

08.30   Буревісник-4  -          Будівельник   12:0

11.00   Знам'янка-2   -          FC QIWI        2:6

3 тур. 7 грудня

08.30   Буревісник-4  -          Знам'янка-2   10:1

14.20   Будівельник   -          FC QIWI        6:3

Група 4

№        Команда            В         Н         П         М        О

1.         П'ятихатська     3          0          0        25:10    9

2.         Буревісник-2     2          0         1        21:13     6

3.         Шляховик         1          0          2         19:24    3

4.Локомотив-ДЮСШ  0          0          3         10:28    0

1 тур. 30 листопада

13.10.  Буревісник-2  -          Шляховик      10:5

09.00   Локомотив-ДЮСШ  -          П'ятихатська  2:11

2 тур. 1 грудня

10.10   Буревісник-2  -          П'ятихатська  3:5

11.50   Локомотив-ДЮСШ  -          Шляховик      5:9

3 тур. 7 грудня

10.10   Буревісник-3  -          Локомотив-ДЮСШ  8:3

11.50   Шляховик      -          П'ятихатська  5:9

То ж завтра в чвертьфіналі «Богданівка» буде протистояти ФК «П'ятихатська», «Буревісник-4» - «Олімпу», «Буревісник-2» - «Буревіснику-1», а «Буревісник-3» - «Будівельнику».

Прочитано 483 раз Последнее изменение Суббота, 07 Декабрь 2013 21:17

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить