Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 



Sport UI: футбольна аналітика, баскетбол гандбол і флорбол

У черговому випуску нашої програми: жеребкування стадії плей-офф до чемпіонату світу в Катарі для футбольної збірної України та невдачі наших команд у єврокубках аналізує постійний футбольний експерт Sport UI Віктор Догадайло

Летние Олимпийские игры 2018
Кадр дня Спортрепортер
Лучший кадр вчерашнего матча


    Лента новостей

17 Января 2022

Пятница, 06 Декабрь 2013 12:46

Спритно, потужно, завзято

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)

З 02 по 04 грудня 2013 року в смт Нове в спортивному залі ЗОШ № 10 та атлетичному залі центру дитячої творчості «Центр-Юність» проходила спартакіада серед вихованців ЦДЮТ «Центр-Юність», присвячена Дню збройним силам України під гаслом: «Спритно, потужно, завзято!».

Юні спортсмени виявляли кращих у двох вікових категоріях(від 7 до 12 років та від 12 до 16 років) у 8-ми видах спорту (н/теніс, дартс, човниковий біг, кидки баскетбольного м’яча, прижки у висоту з місця, прижки у довжину з місця, підтягування на перекладені - хлопці та віджимання – дівчатка, нахили тулуба «прес» за 1 хвилину), в яких взяли  участь 84 учасники з 6-ти команд.

 

РЕЗУЛЬТАТИ   ЗМАГАНЬ

                                            Молодша вікова група з 7 до 12 років

1 місце з настільного тенісу –  Поплавський Антон СГ «Бейсбол»

 

1 місце з дартсу                     -  Лазіс Павло СГ «Бокс»

 

1 місце з баскетболу             -  Ходаковський Даниїл СГ «Бейсбол»

 

1 місце збігу                         -  Жилка Мирослав СГ «Бейсбол»

 

1 місце з прижків у висоту  -  Поплавський Антон СГ «Бейсбол»

 

1 місце з прижків у довжину – Поплавський Антон СГ «Бейсбол»

 

1 місце підтягування (віджимання) – Поплавський Антон СГ «Бейсбол»

1місце                                     - Осадчук Настя СГ «Софтбол»

 

1 місце прес за 1хв.               -  Поплавський Антон СГ «Бейсбол»

1 місце прес за 1хв.               -  Осадчук Настя СГ «Софтбол»

 

                                           Старша вікова група від 12 до 16 років

1 місце з баскетболу             -  Стригун Денис СГ «Футбол»

1 місце з баскетболу             -  Крицька Вікторія СГ «Софтбол»

 

1 місце з настільного тенісу – Дмитрієв Денис СГ «Бокс»

 

1 місце з дартсу                      -  Кукурудза Фаїна СГ «Софтбол»

 

1 місце збігу                           -  Гврітішвилі Георгій СГ «Бейсбол»

 

1 місце з прижків у висоту    -  Виноградов Ярослав СГ «Атлетіка»

 

1 місце з прижків у довжину – Гвритішвілі Георгій СГ «Бейсбол»

 

1 місце підтягування (віджимання) – Дмитрієв Денис СГ «Бокс»

1 місце віджимання                           – Панченко Роксана СГ «Софтбол»

 

АБСОЛЮТНИЙ  ЧЕМПІОН  ЗМАГАНЬ – спортивний гурток «Бейсбол»

         2 місце команда СГ «Софтбол»

         3- 4 місце команда СГ «Бокс» та «Футбол»

          5 місце команда СГ «Атлетіка»

          6 місце команда СГ «Туризм»

Прочитано 1544 раз
Другие материалы в этой категории: « 24 нагороди за місяць Чвертьфіналісти відомі »

Комментарии  

Рина
+1 #1 Рина 06.12.2013 14:04
Спасибо - было супер!!!
Ждем следующих соревнований! ;-)
Цитировать
димка
+2 #2 димка 08.12.2013 10:54
Организаторы молодци! Супер...
Цитировать

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить